witam. temat stary ale wlasnie kupiłem uniwersalny sterownik zamka centralnego Blow s50. mam audi 80 b4 1994 r 2.0 ABT z elektrycznymi szybami tylko przód. mam org załozoną centralkę z pompą z tyłu w bagażniku działa z kluczyka a fajnie by bylo z pilota. jak podłaczyc te kable od sterownika?
podłaczyłem według schematu F . po nacisnieciu na pilot pompa działa bolce drgają jak by chciały zamknąć/otworzyć ale nic po za tym sie nie dzieje
Obrazek
Obrazek
https://janserwis.pl/produkt/sterownik- ... -2x-pilot/
taki kupilem
https://allegro.pl/oferta/sterownik-zam ... 5714984174
Re: [80 B4 All] montaz sterownika centralnego z pilota
-
Sando
- Forum Audi 80

- Posty: 417
- Rejestracja: 08 paź 2015, 10:59
- Imię: Jac
- Model: Audi 80 B4
- Nadwozie: Sedan
- Silnik: 1.9 1Z
- Lokalizacja: zachodniopomorskie
Re: [80 B4 All] montaz sterownika centralnego z pilota
Czy sprawdziłeś jak długo podaje sygnał (napięcie) centralka do otwarcia / zamknięcia centralnego zamka? Pod elektryczne siłowniki sygnał jest, o ile dobrze pamiętam 2 sekundy. W Audi 80 i innych VAGach z tego okresu mamy pompkę centralnego na powietrze. Ona potrzebuje sygnału przez 4-5 sekund - żeby pompka mogła wytworzyć odpowiednie nadciśnienie / podciśnienie do poruszania siłowników.
-
Seba5511
- Forum Audi 80

- Posty: 2
- Rejestracja: 16 paź 2022, 09:37
- Imię: sebastian
- Model: Audi 80 B4
- Nadwozie: Sedan
- Silnik: 2.0 ABT+lpg
Re: Re: [80 B4 All] montaz sterownika centralnego z pilota
rozumiem. przy steerowniku jest taki mały mosteczek i chyba trzeba go przełożyć aby było 3.5 s
Dodano po 8 minutach 40 sekundach:
https://allegro.pl/oferta/uniwersalny-s ... 5714984174
tylko że w tym modelu pisze 0.5s dla elektrycznych i 3.5 s dla hydraulicznych czy te 3.5 s to nie bedzie mało?
a czy w 80 b4 jest mozliwość podłaczenia sterowaniem masą ?
Dodano po 8 minutach 40 sekundach:
https://allegro.pl/oferta/uniwersalny-s ... 5714984174
tylko że w tym modelu pisze 0.5s dla elektrycznych i 3.5 s dla hydraulicznych czy te 3.5 s to nie bedzie mało?
a czy w 80 b4 jest mozliwość podłaczenia sterowaniem masą ?






