Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 b4 1.9tdi 1z] NAGRZEWNICA

ODPOWIEDZ
fx65
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 02 lut 2007, 08:33

[80 b4 1.9tdi 1z] NAGRZEWNICA

Post autor: fx65 » 07 sty 2008, 18:53

Witam Klubowiczów, w moim temacie już wiele napisano ale w kwestii upewnienia się prosiłbym o podzielenie się swoimi doświadczeniami, mianowicie; parują mi szyby i jakby ubywało niewiele płynu, ogrzewanie ok, grzeje jak trzeba.
Wycieku płynu nie widać nigdzie, wyczyściłem szyby, posprawdzałem koło linki od klapy, bezpieczników, rynienkę czy nie ma liści, zdemontowałem filtr pokładowy, pod dywanikiem kierowcy też nie wyczówam aby było mokro,w smaku nie wyczówam płynu zaparowanych szyb i dalej to samo.
Dzisiaj było nowe zjawisko a mianowicie, przy temperaturze około 40 stopni włączyłem ogrzewanie na ful i wówczas poleciała mi jakby para z kratek nawiewowych. Czy to napewno nagrzewnica skończyła żywot. Autko jest z 1993r z klimatyzacją, czy aby wszystkie nagrzewnice były jednakowe do audi z klimą czy bez.
Jak ktoś może pomóc to z góry dziękuję.

Endriu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 17
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:42

Post autor: Endriu » 07 sty 2008, 21:16

Ja miałem taki sam problem, u mnie było ze na 300km, traciłem około 0,5 litra ze zbiorniczka, może być tak ze ci ucieka gdzieś na przepływie pomiędzy silnikiem a skrzynia, ja tak miałem, posprawdzaj wszystkie złączki czy nie ma nigdzie żadnych wycieków.

fx65
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 02 lut 2007, 08:33

Post autor: fx65 » 09 sty 2008, 10:54

Już po sprawie, po prawej stronie od pasażera mokry dywanik, nagrzewnica do wymiany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga