Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ 80 B3 1.6 PP] Zmiejszenie dawki gazu??

Wszystko co związane z LPG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hary89
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 134
Rejestracja: 02 paź 2007, 22:40
Lokalizacja: Chełmno

[ 80 B3 1.6 PP] Zmiejszenie dawki gazu??

Post autor: Hary89 » 12 lut 2008, 18:26

Witanko :mrgreen:
Może moje pytanie będzie sie wydawało troche dędne to sorry ;-)
A mnianowicie, jak moge przestawiś dawke gazu>?
By mogł mi to ktoś opisac i gdzie nalerzy to zrobić? BYm był bardzo wdzięczny bo strasznie dużo mi moja niunia połyka tego gazu :-/

Pozdrawiam
RobertO
Było B3 1.6 PP
Jest B4 2.0 ABT
Będzie B4 2.0 ABT hehe.. ;)

https://audi80.pl/viewtopic.php?t=17386 zapraszam do oglądania..

Awatar użytkownika
Danek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3410
Rejestracja: 27 cze 2007, 13:17
Imię: Damian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.2 KK
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: Danek » 12 lut 2008, 18:44

A jakieś inne objawy? Jeśli przejrzałeś archiwum i stronę centrum oraz dział download to powinieneś już wiedzieć co jest do czego i dlaczego. Jak również to, że kręcenie "na pałę" może nie przynieść pożądanych rezultatów (najczęściej), a wręcz pogorszyć sytuację. Po pierwsze zrób analizę spalin na LPG i benzynie to będzie wiadomo czy zużycie wynika z za bogatej, czy może za ubogiej mieszanki (tak też może być), a może z jakiegoś innego powodu. Zajrzyj do download/lpg masz tam mój artykuł o regulacji oraz książkę. Jak jeszcze czegoś nie będziesz wiedział to pytaj. Ale uprzedzam raz jeszcze, regulacja I generacji bez odpowiednich narzędzi to spora loteria.

Awatar użytkownika
Drizzt
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 33
Rejestracja: 23 sty 2008, 19:00
Lokalizacja: WLKP

Post autor: Drizzt » 12 lut 2008, 20:35

Zgadzam się z przedmówcą - bez analizy spalin lepiej nie ruszac niczego. Poza tym - podstawowe pytanie, czy dbasz o instalację LPG? Z moich obserwacji wynika, że większośc tego typu problemów (duże spalanie) wynika z zaniedbanej instalacji. Świece, kable, filtry itp rzeczy, które zwykle wymieniane są podczas przeglądów u gazownika ;) Dopiero kiedy ma się pewnośc, że wszystkie części są sprawne można się zabrac za regulację...
AKTUALNIE: Audi A4 B5 AJM
EX: Audi 80 B3 PP LPG
EX: Suzuki Swift GTI

Awatar użytkownika
goldi j51
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3625
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:01
Imię: Robert
Model: Audi A6
Nadwozie: Sedan
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: goldi j51 » 13 lut 2008, 16:28

witaj kolego mamy takie same silniki mój w mieśćie w korkach spala 12 litrów gazu a na trasie potrafi zejść do 9 litrów ja bym na twoim miejscu podjechał do warsztatu żeby ci to ustawili samemu nie ma co grzebać ustawią na analizatorze spalin i powinno grać powodzenia i pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
bloku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1933
Rejestracja: 21 lip 2007, 22:39
Imię: Michal
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: bloku » 13 lut 2008, 17:43

Wszystko zalezy jakie jest to spalanie. Może Ci się tylko wydaje że masz zwiększone. jeśli jest jednak różnica miedzy tym co napisał poprzednik a Twoim...sprawdź w pierwszej kolejności stan poziomu płynu chłodzącego czy jest wystarczająca. Jeśli to jest okey a silnik nie przerywa i nie ksztusi się to tylko wizyta u gazmistrza pomoże.
Było:80 YN,80 AAH,80 YN,Coupe DS,100 AAR,80 DT,90 JS,90Q 7A, CoupeQ NM,CoupeQ AAH,A6Q ASN,S6 AQJ,S6 ANK,80 Avant ABK,A4Q APR,Cabriolet AAH,A8 ABZ
Jest: 80 `94 Ginster Yellow czyli Bee NG

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zasilanie LPG”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga