Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 1Z] Wibracja pod pedałem sprzęgła Audi 80 TDI B4 93r

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii.
ODPOWIEDZ
zain
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2008, 17:46

[B4 1.9 1Z] Wibracja pod pedałem sprzęgła Audi 80 TDI B4 93r

Post autor: zain » 11 mar 2008, 17:58

Witam wszystkich. Chcę kupić samochód.Dzisiaj miałem okazję 1 raz się przejechać Audi 80 TDI B4 z 93 roku i mam parę pytań. Czy to normalne ,że jak się wciśnie sprzęgło do końca i wciśnie gazu to czuć znaczące wibracje? 1 raz w życiu się z tym spotkałem. I czy 1 bieg jest tak bardzo krótki? Ogólnie przy zmianie biegów nie ma problemów i wchodzą normalnie ,jedyne co mnie trapi to właśnie te wibracje pod sprzęgłem. Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 11 mar 2008, 22:47 przez zain, łącznie zmieniany 2 razy.

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 11 mar 2008, 18:18

Tak 1 bieg jest krótki a te wibracje są normalne w tych modelach bo są w nich sprzęgła hydrauliczne a nie na linkę. Tak samo jest np. VW Vento TD. Także nie ma się czym martwić.

zain
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2008, 17:46

Post autor: zain » 11 mar 2008, 18:29

dzięki wielkie,widzę ,że kolega posiada właśnie taki model samochodu który chcę kupić. Skoro to normalne to ok , a na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę przy kupnie tego samochodu?

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 11 mar 2008, 18:39

Kolego jest wiele takich niby drobnych ale ważnych rzeczy. Na początek dokładnie obejrzyj czy nie ma gdzieś może zamalowanego jakiegoś paprocha będziesz wiedział czy był bity. Ten model powinien mieć z tyłu zaraz koło drzwi i nadkola przezroczyste naklejki jeśli ich nie ma to był malowany. Ważną rzeczą oczywiście jest turbina zobacz czy nie ma z niej wycieków oraz czy przy dodawaniu gazu ma dobre ciśnienie powinny węże robić się twarde. I oczywiście Zobacz zużycie mieszka, pedałów, kierownicy będziesz wiedział ile jest cofnięty licznik. Wygląd wewnątrz: jeśli jest wyszargany to musiał wiele przejść.

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 16 mar 2008, 09:46

Arczizioom pisze:Ten model powinien mieć z tyłu zaraz koło drzwi i nadkola przezroczyste naklejki jeśli ich nie ma to był malowany
u mnie nie ma bo sam je zdarłem bo paskudnie zaczeły wyglądać... a takie naklejki można kupić praktycznie wszędzie więc tym niech się lepiej nie sugeruje...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga