Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 1.9 TDI] Airbag.Zdejmowanie

ODPOWIEDZ
marcinno12345
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2008, 18:34

[80 B4 1.9 TDI] Airbag.Zdejmowanie

Post autor: marcinno12345 » 23 mar 2008, 16:56

witam.mam zamiar sciagnac kierownice i dostac sie do pajaka ale w kierownicy mam poduszke powietrzna.zauwazylem ze w kierownicy sa dwie srobki za pomoca ktorych pewnie sciaga sie poduche ale boje sie ich odkrecic bo nigdy tego nie robilem i mam obawe aby ona mi nie wysrzelila przypadkowo.jak to najlepiej zrobic bez zadnych obaw.prosze o pomoc.

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 23 mar 2008, 17:05

Na poczatek odłacz akumulator aby ustrzec sie przed ewentualnymi błedami AirBaga, nastepnie odkrecasz dwie śróbki z tyłu poduszki Torx T27 wysuwasz poduszke odpinasz dwie kostki i masz swobodny dostep do centralnej śróby która mocuje kierownice. Zreszta po co bede pisał, tu masz linka z fotostory jak rezałem AC / BC i tam masz wszystko opisane jak na dłoni wraz z obrazkami viewtopic.php?t=12677&postdays=0&postorder=asc&start=0 Z pewniescia dasz rade zwłaszcza jak przeczytasz tego posta. Powodzenia <ok>

marcinno12345
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2008, 18:34

Post autor: marcinno12345 » 23 mar 2008, 17:30

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz a tak wogole to gratulacje bo bardzo ladnie ci to wyszlo.Ja musze dostac sie do pajaka i go rozebrac poniewaz nie moge mrognac swiatlami drogowymi i spryskiwacze dzialaja mi tylko w jednej pozycji (pewnie styki trzeba przeczyscic).Wie moze ktos czy w regulacji od podgrzewanych foteli mozna wymienic zarowke oswietleniowa bo jakos nie moge tego rozebrac.

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 23 mar 2008, 18:01

Oby to były tylko brudne styki a nie powycierane albo powypalane. Przełacznik od foteli jak najbardziej sie rozbiera i wymiania albo żarówke albo moga byc już diody to bedzie trzeba przelutowac.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy bezpieczeństwa Air bag i ABS”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga