Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 1.9TDI 1Z]Pytanie o głowiczkę pompy wtryskowej

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MAKLER
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 291
Rejestracja: 26 lut 2007, 10:50
Lokalizacja: Katowice

[80 B4 1.9TDI 1Z]Pytanie o głowiczkę pompy wtryskowej

Post autor: MAKLER » 26 lut 2007, 10:55

Witam wszystkich

Jak widać jestem tutaj nowy i przymierzam się do zakupu audi 80 B4 1.9 TDI. Mam kumpla który posiada taki samochód z 1992 roku i niedawno miał problem z "głowiczką pompy wtryskowej" . Okazało się że koszt takiej głowiczki to 2000 zł. Podobno w modelach od 1993 roku była zastosowana inna pompa wtryskowa która jest znacznie tańsza i bardziej wytrzymała. Chciałem zapytać czy jest to prawda, bo jeżeli tak to chyba skusiłbym się na rocznik 93. Pozdrawiam wszystkich...

Edited by JMM: Jak widać pomimo, ze jesteś nowy jesteś też bardzo leniwy, albo ślpey, bo chyba ciężko nie zauważyć wątku, w którym opisane jest nazywanie tematów!
Ostatnio zmieniony 26 lut 2007, 11:09 przez MAKLER, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cobra
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2112
Rejestracja: 22 lis 2006, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Post autor: cobra » 26 lut 2007, 15:04

nawet jesli kumpel miał taki przypadek to zapewne nie zapłacił 2000, bo za tą cenę to możesz mieć cały silnik 1,9tdi bez osprzętu... to po pierwsze primo
a po drugie primo to kolega miał pecha, bo to jest rzadka wada spotykana w B4, ja się jeszcze nie spotkałem z takowym problemem... tymbardziej z taką wysoką ceną remontu

Bierz TDIka i się nie czaj, bo coraz mniej dobrego towaru jest na rynku :mrgreen:

Awatar użytkownika
MAKLER
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 291
Rejestracja: 26 lut 2007, 10:50
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MAKLER » 26 lut 2007, 15:48

@ JMM - sorki wielkie, obiecuje ze sie poprawie ;)


@ cobra

To prawda ze zaplacil za nia 2000 zl. Wiem bo bylem z nim po nia tak ze o tym wiem na 100% . Co do tego czy jest to czesty objaw czy nie nie mam pojecia. Jezeli natomiast chodzi o o mala ilosc dobrych aut na rynku to masz racje, coraz gorzej znalezc cos ciekawego w rozsadnej cenie. Pozdrawiam...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pompy wtryskowe i wtryskiwacze”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga