Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Moje Coupe 2.3

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
Awatar użytkownika
Kornel
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1106
Rejestracja: 01 mar 2007, 18:02
Lokalizacja: k/Łukowa

Post autor: Kornel » 31 mar 2008, 13:03

Zdarzyła się rzecz straszna pewnie nikt się jej nie spodziewał, ale moja Coupetka została sprzedana :cry: :cry: :cry:

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych wystawiłem ją na otomoto. Dzwoniło kilku ludzi i chcieli koniecznie obejrzeć samochód.

Jeden z nich zadzwonił w środę po południu i powiedział, że przyjedzie i chce kupić. Umówiłem się z nim w czwartek po południu, ponieważ byłem w Lublinie. Godzinę po jego rozmowie jechałem samochodem i stała się druga straszna rzecz, jak tylko wyjechałem spod bloku otworzyła mi się maska na szybę :shock: :shock: :shock: Nie wiem czy zapomniałem ją zamknąć czy co, nie wiem do teraz.

Nie zdążyłem wyhamować było to zaraz po deszczu :shock: :shock: Efekt maska do wymiany (pogięły się rogi przy szybie), szyba pęknięta, także do wymiany.

Wieczorem jeszcze raz zadzwonił człowiek który miał przyjechać po nią w czwartek, powiedziałem co się stało i chciałem wycofać się ze sprzedaży, naprawić i jeszcze pojeździć. Lecz on chciał żebym sprzedał troszkę taniej i koniecznie chciał kupić, po godzinie myślenia zgodziłem się i sprawa została dogadana.

W czwartek rano dostałem od niego jeszcze jeden telefon, że jest w Gorzowie Wielkopolskim i ma problem, bo samochód którym jechał do mnie zaczął się gotować. Chciał przyjechać pociągiem, ale coś mu nie wyszło.

Umówiliśmy się w taki sposób, że przyjedzie w piątek innym samochodem, obejrzy Audika i jak zechce to kupi. Ja w piątek pojechałem do Angli a Coupetka była zarejestrowana na moją mamę, ja byłem współwłaścicielem (tańsze opłaty). W piątek wieczorem dowiedziałem się tylko, że została sprzedana :cry: :cry: :cry:

Pojechała do Szczecina skąd ją kupiłem. Trochę mi jej szkoda nie wiem co mnie nakłoniło do sprzedaży, aktualnie jestem w trakcie poszukiwań innego samochodu. Na pewno będzie to Audi, ale raczej już nie 80 :-(

W domu pozostała jeszcze jedna 80 2.0 ABT więc w klubie dalej pozostanę :-)

Niektórych może zdziwi ta wiadomość, ale cóż :-(

Tutaj jest jeszcze link do ogłoszenia:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4760966
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2008, 10:34 przez Kornel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4070
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 31 mar 2008, 15:47

szkoda, bedziemy miło wspominać coupetkę ... nie raz stały sobie obok ... moja i twoja ... echhh, moze nowy wlasciciel dołączy do nas ... trzymam kciuki abys kupił znów cos spod znaku czterech kółek, zamykamy temat więc.

noorbi

Post autor: noorbi » 31 mar 2008, 15:54

KorNoLio to pochwal się co teraz kupisz...

Awatar użytkownika
Kornel
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1106
Rejestracja: 01 mar 2007, 18:02
Lokalizacja: k/Łukowa

Post autor: Kornel » 31 mar 2008, 16:39

Jeszcze nie wiem narazie jestem w trakcie poszukiwań. Może nie będę zdradzał co zechce kupić, ale czuje że Duo zabije mnie jak zobaczy i wszystko pójdzie po mojej mysli :-P

Awatar użytkownika
FranoF1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2983
Rejestracja: 10 sty 2007, 10:37
Lokalizacja: Schönbach
Kontakt:

Post autor: FranoF1 » 31 mar 2008, 18:06

KorNoLio zamykamy temat :roll: :?:

Awatar użytkownika
Kornel
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1106
Rejestracja: 01 mar 2007, 18:02
Lokalizacja: k/Łukowa

Post autor: Kornel » 31 mar 2008, 20:03

FranoF1 pisze:KorNoLio zamykamy temat :roll: :?:
Sam nie wiem, może jeszcze z tydzień zostaw potem zamknij jak chcesz.

Awatar użytkownika
Fubi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 559
Rejestracja: 11 mar 2008, 20:34
Lokalizacja: LUBLIN/IRL
Kontakt:

Post autor: Fubi » 31 mar 2008, 20:26

KorNoLio, No kurcze szkoda spoko audi było a fele miodzio <spoko>
czekamy na nową furę <spoko>

rafi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 560
Rejestracja: 07 lut 2007, 14:50
Imię: Jacek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC+lpg
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: rafi » 31 mar 2008, 20:33

KorNoLio jak czytalem twojego posta to normalnie nie wierzylem :shock: ale niesamowity zbieg okolicznosci!!!!! tylko szkoda ze taki jak opisałes - no ale suma sumarum wszystko sie dobrze skonczylo. bo przeciez chciałes ja opchnac!!!!
tylko jedno musze jeszcze powiedziec ze fajna miałes to qpetke, ładny wozek byl......
daj znac jak cos kupisz!!!!! i do Lbn zawitaj co by ja oblukac mozna bylo

Awatar użytkownika
8S3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 579
Rejestracja: 15 lip 2007, 18:34
Lokalizacja: Bełchatów/W-wa
Kontakt:

Post autor: 8S3 » 31 mar 2008, 20:43

KorNoLio, szkoda trochę audiczki. Sam kiedyś polowałem na nią ale nie chciałeś jeszcze sprzedać :-P Miejmy nadzieję, że nowy właściciel dołączy do forum i autko zostanie w klubie :->

Awatar użytkownika
Kornel
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1106
Rejestracja: 01 mar 2007, 18:02
Lokalizacja: k/Łukowa

Post autor: Kornel » 01 kwie 2008, 09:25

rafi pisze:KorNoLio jak czytalem twojego posta to normalnie nie wierzylem :shock: ale niesamowity zbieg okolicznosci!!!!! tylko szkoda ze taki jak opisałes - no ale suma sumarum wszystko sie dobrze skonczylo. bo przeciez chciałes ja opchnac!!!!
tylko jedno musze jeszcze powiedziec ze fajna miałes to qpetke, ładny wozek byl......
daj znac jak cos kupisz!!!!! i do Lbn zawitaj co by ja oblukac mozna bylo
Pokaże się naperwno w Lublinie nie bez tego.

A czy obecny właściciel dołączy do klubu to nie wiem, przyznam się że samochód pojechał z naklejką LKAudi i ramkami AKP. Smycz Audi80 została w domu także nie wiem czy dołączy do tego klubu.

Sławek320
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 271
Rejestracja: 22 lut 2008, 21:31
Lokalizacja: Gryfice

Post autor: Sławek320 » 01 kwie 2008, 11:32

Super Audina

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl