Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ALL]Połamane mocowania w tapicerce drzwi

ODPOWIEDZ
mobi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 24
Rejestracja: 07 kwie 2007, 13:07
Lokalizacja: Wrocław

[B4 ALL]Połamane mocowania w tapicerce drzwi

Post autor: mobi » 22 kwie 2008, 09:50

Witam.Jak w temacie czy mozna takie mocowania w jakis sposób reanimować,bo kupiłem komplecik foteli (czarne) do swojego avancika za 200zł(chyba tanio) i mam boczki"parapety"(sam mam starszego typu)bardzo ładne z takimi aluminiowymi wstawkami takim paskiem z zamiarem przełożenia ale tu pojawił się kłopot połamane zaczepy w przednich tapicerkach(tył oki) no i nie mam uchwytów pod pełną elektryke(u mnie jest wszystko sterowane elektrycznie tyle że starszy model boczków),a i czytałem na forum że troche problemów z przekładką z nowego modelu na starszy.I tu się zastanawiam czy kombinować(jak się da oczywiscie z tymi zaczepami)bo troche mi szkoda tych boczków bo bardzo ładne są i nie zniszczone czy szukac boczków starszych z czarną tapicerką pod pełną elektryką (bo teraz mam takie niebieskie podmęczone i z czarnymi fotelami to nie bardzo a i tapicereczke bagażnika dostałem też czarną gratis od tego gościa).A tak na marginesie jak mi się nie uda to chyba będe chciał je sprzedać moze ktos będzie zainteresowany(nie mogę ich wystawić w dziale ogłoszeń bo nie mam odpowiedniej ilosci postów a sztucznie nie będe ich starał się nabić bo nie oto tu chodzi,co do ewentualnej ceny to się dogadamy),a moze ktoś ma taką tapicerke jakiej potrzebuje albo wie gdzie moge dostać taki czarny materiał.Dzieki za wysłuchanie i jak coś to przepraszam, że w tym dziale mówie o sprzedaży ale powód podałem.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2008, 11:41 przez mobi, łącznie zmieniany 1 raz.

Arczizioom

Post autor: Arczizioom » 22 kwie 2008, 10:40

Popraw temat zgodnie z regulaminem

mobi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 24
Rejestracja: 07 kwie 2007, 13:07
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mobi » 22 kwie 2008, 11:36

nie bardzo rozumiem czemu mam poprawic ,przecież moje sprawa tyczy się wnętrza auta tapicerki a napisałem to w dziale nadwozie i wnętrze,a co do ewentualnej sprzedaży to napisałem czemu w tym wątku to dałem też

Rychu_coupe
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 413
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:53
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Rychu_coupe » 22 kwie 2008, 11:37

zacznijmy od kwadratowych nawiasów w temacie..[ ] i przeczytaniu regulaminu

mobi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 24
Rejestracja: 07 kwie 2007, 13:07
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mobi » 22 kwie 2008, 11:39

oki już wiem co schrzaniłem sorki za to już poprawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga