Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4] Klima w 19.tdi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
penki00 (usunięty)
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 115
Rejestracja: 19 maja 2008, 18:02
Lokalizacja: Tychy

[80 B4] Klima w 19.tdi

Post autor: penki00 (usunięty) » 19 maja 2008, 18:09

Mam następujący problem,mianowicie po poprzednim właścicielu doprowadzam klime do stanu używalności,została wymieniona chłodnica,połączenia uszczelnione,układ napełniony.
Ale brakuje mi jednego czujnika(zaworka)czyli czerwonego,nawet po jego zmostkowaniu sprężarka sie nie załącza,gdyby ktoś uprzejmy jakoś podesłał mi schemat elektryczny,albo podsunoł jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny że sprężarka nie daje sie załączyć.

Prosił bym o ile to możliwe o wytłumaczenie za co który zaworek jest odpowiedzialny.

Na przyszłość proszę o poprawne tytułowanie wątków - stosowanie TAG-ów! Inaczej wątki będą lądować w koszu.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2008, 18:41 przez penki00 (usunięty), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czarekj
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2768
Rejestracja: 15 sty 2007, 19:30
Lokalizacja: Warszawa/Zambrów

Post autor: czarekj » 19 maja 2008, 22:09

Szukaj dokładnie, już kiedyś o tym pisałem.

Awatar użytkownika
penki00 (usunięty)
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 115
Rejestracja: 19 maja 2008, 18:02
Lokalizacja: Tychy

Post autor: penki00 (usunięty) » 20 maja 2008, 14:17

Może od początku źle opisałem problem,autko jest po dzwonie(po poprzednim właścicielu),moja wiedza w zakresie klimatyzacji jest żadna i dlatego wybrałem to forum do zdobycia jakiegokolwiek doświadczenia.

Jak rozumiem czujnik niskiego ciśnienia to będzie ten na dole chłodnicy(w moim przypadku żółty),wysokiego ten wyżej(czerwony),problem polega na tym ze włączając przycisk klimy włącza sie wentylator,zapala czerwony trójkącik na przycisku,ale elektromagnes na sprężarce nie reaguje,równie dobrze może to być kwestia uwalonego kabelka plusowego sterującego tym elektromagnesem,ale nie mając schematu mogę tylko gdybać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga