Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi B4 Avant By Solskier.

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 11 lip 2008, 07:37

ppawlo pisze:A czy kolega Solskier posiada tempomat?
No jeszcze nie ale na 80% bedzie <ok>

Moze wymienie co jest jeszcze w planie i co pomietam.

Silnik :-D
:arrow: VNT + FMIC + Nowy Sterownik AHU z końca produkcji (wiecej mozliowsc) + oczywiscie nowy soft = (na to licze jakies 150-160PS 350-360Nm)

Obudowa ;-)

:arrow: Zderzak tył od Cometition - juz jest tylko trzeba przywrócić go do ori (zmiana koloru, zciagniecie lakieru z dolnej czesci, wygładzenie ubytków) bo wyglada tak:

Obrazek Obrazek Obrazek

:arrow: Lotka na tył od eRSa.

:arrow: Granie - Tuby, głosniki, wzmacniacz, kondesator (moze jakas zabudowa) :-D

:arrow: Listwy, klamki, lusterka w kolor nadwozia.

:arrow: Moze inne heble i aluski albo samo wyszerzenie (dystanse)

:arrow: Zastanawiam sie nad przyciemnieniem wszystkich szyb ale o bardzo mały procent coś jak ma kolega Minon <piwo>

:arrow: Zrezanie podgrzewanych Foteli

:arrow: Zastanawiałem sie tez nad cilmatronikiem (koszt w miare zjadliwy 800zł wszystkie implanty :mrgreen: ) ale dość mam juz zciagania deski :-P Zreszta tak samo jak zdejmowania zderzaka i wyjmowania sterownika <urodziny>

No i moze cos jeszcze co pominołem, tak wiec jak sami widzicie lista jeszcze długa a co gorsza $$$ <piwo>
Ostatnio zmieniony 11 lip 2008, 07:46 przez Solskier, łącznie zmieniany 2 razy.

grinch
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1400
Rejestracja: 16 maja 2007, 14:50

Post autor: grinch » 11 lip 2008, 07:43

Solskier pisze:
ppawlo pisze:A czy kolega Solskier posiada tempomat?
No jeszcze nie ale na 80% bedzie <ok>

Moze wymienie co jest jeszcze w planie i co pomietam.

Silnik :-D
:arrow: VNT + FMIC + Nowy Sterownik AHU z końca produkcji (wiecej mozliowsc) + oczywiscie nowy soft = (na to licze jakies 150-160PS 350-360Nm)

Obudowa ;-)

:arrow: Zderzak tył od Cometition - juz jest tylko trzeba przywrócić go do ori (zmiana koloru, zciagniecie lakieru z dolnej czesci, wygładzenie ubytków) bo wyglada tak:

[url=http://images33.fotosik.pl/317/e7b18f3205d43353m.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://images25.fotosik.pl/244/ce43047e9a1ec061m.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://images29.fotosik.pl/245/fcd81ebbdb31ca17m.jpg]Obrazek[/URL]

:arrow: Lotka na tył od eRSa.

:arrow: Granie - Tuby, głosniki, wzmacniacz, kondesator (moze jakas zabudowa) :-D

:arrow: Listwy, klamki, lusterka w kolor nadwozia.

:arrow: Zastanawiam sie nad przyciemnieniem wszystkich szyb ale o bardzo mały procent coś jak ma kolega Minon <piwo>

:arrow: Zrezanie podgrzewanych Foteli

:arrow: Zastanawiałem sie tez nad cilmatronikiem (koszt w miare zjadliwy 800zł wszystkie implanty :mrgreen: )

No i moze cos jeszcze co pominołem, tak wiec jak sami widzicie lista jeszcze długa a co gorsza $$$ <piwo>
Gratuluje Samozaparcia i Pomysłów bez liku <ok>

Tak trzymaj drogi Przyajcielu <piwo>

WOJTEK26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4041
Rejestracja: 01 lut 2007, 08:15
Lokalizacja: Jelenia G

Post autor: WOJTEK26 » 11 lip 2008, 08:16

Skąd wytargałes ten zderzak od Competition i za ile bo ja szukałem i nie mogłem namierzyc nic w dobrej cenie. Co do sprysków to jakos strasznie głeboko wchodzi Ci zderzak ja u siebie mam dalej spryski od reflektorów. P.S jak tak dalej pójdzie to nie długo bedziesz miał Quattro bo znaczek juz masz hehe <ok>

DRED
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1040
Rejestracja: 23 lis 2006, 09:23
Lokalizacja: stolica

Post autor: DRED » 11 lip 2008, 08:59

lista planów jak najbardziej ok
nie zmieniałbym tego
szczególnie jakieś fele zapodał
aha jak zmieniasz heble przód zmień też tył ( obowiązkowo płyn hamulcowy) do tego dorzuciłbym też przewody w stalowym oplocie ( jak się bawić to bawić się z rozmachem).
Dystanse tak ale nie większe niż 10 15 mm ponieważ generalnei nie najlepiej one wpływają na "samopoczucie auta " :D lepiej już poszukac felg z odpowiednio niskim ET.
podgrzewane zadki jak najbardziej.
Lotka od RSa peeewnie tylko znajdź mi taką :D najlepiej z dodatkowym stopem.
klamki lusterka jaknajbardziej może się pokusisz o RSowe 8-) wiem wiem drogie są :)
co do przyciemnienia to ja bym zrobił tylne drzwi i klape prawie na maxa a przednie boczne najbardziej jak się da (zgodnie z przepisami)

climatronik ooogromny plus odemnie :D
aha tempomat też bardzo przydatna sprawa , sam się zastanawiam

granie ?? ja melomanem nie jestem wole jak auto mi zapier....a niż wolno jeździ a głośno gra <ok> aczkolwiek lubie sobie posłuchać fajnej muzy ładnie brzmiącej.


dopisze coś jak coś mi się przypomni.


czujnik deszczu sobie zrezaj lub może mechanizm wycieraczek inny .Chodzi mi o czasówkę wielostopniową . :-)

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 11 lip 2008, 16:37

WOJTEK26 pisze:Skąd wytargałes ten zderzak od Competition i za ile bo ja szukałem i nie mogłem namierzyc nic w dobrej cenie.
Z niemcowni - za ile - nie pytaj 1000zl <lol> <czesiek>
WOJTEK26 pisze:Co do sprysków to jakos strasznie głeboko wchodzi Ci zderzak ja u siebie mam dalej spryski od reflektorów.
Moze ja ma głebiej wcisniety zderzak bo z tego co widziałem ja mam inaczej zamontowany niz Twój, albo przez to ze rzezbiłem spryski takim urzadzakiem do drazenia.

DRED, Wlasnie chyba kupie predzej dystande przód 10 tył 15mm bo jak narazie to z kasiara bieda po całosci a felg troche mi szkoda bo to nówki. Co do szyb to walnołbym wszystkie ale delikatnie jak najmniej.

Awatar użytkownika
B4ME
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 297
Rejestracja: 30 cze 2008, 13:02
Lokalizacja: WROCLAW/ZĄBKOWICE

Post autor: B4ME » 11 lip 2008, 19:03

Ale piękna maszynka, ogrom pracy włożony w autko chylę czoło do samej ziemi :)
Jestem ciekaw jak sie jeździ tak elastycznym silniczkiem... Pewnie pedał w podłogę na każdym biegu i.... puff i nie ma avanta xD

PS. A mi sie twój felunek podoba i nic bym znim nie robił ;)

Awatar użytkownika
Krycha
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5244
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:47
Imię: Krystian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: Krycha » 11 lip 2008, 19:03

Piotrek jeszcze długa droga przed Tobą :-)

Awatar użytkownika
Gocek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 76
Rejestracja: 30 lip 2007, 16:22
Lokalizacja: Ost/Gd
Kontakt:

Post autor: Gocek » 11 lip 2008, 19:11

co do przyciemnienia to ja bym zrobił tylne drzwi i klape prawie na maxa a przednie boczne najbardziej jak się da (zgodnie z przepisami)
Wowczas samochód wygląda jak karawan :/
Ja jestem za delikatnym przyciemnieniem wszystkich szybek - bardzo fajny efekt.
Słyszałem, ze przepisy się zmieniły i nie mozna w ogóle przyciemniać szyby przedniej i bocznych przednich, gdyż są juz one fabrycznie przyciemnione a nawet najsłabsza folia przyciemnia je zbyt mocno czy coś takiego, musiał byś dokładnie poszukac, ja na stronie kmp w szczecinie znalazłem cos takiego:
Przepisy bezwzględnie zabraniają przyciemniania szyby przedniej czołowej oraz bocznych przednich wprowadzając minimalną przepuszczalność światła ( szyba czołowa przepuszczalność nie mniejsza niż 75% potwierdzona homologacją, szyby boczne przednie przepuszczalność nie mniejsza niż 70 % potwierdzona homologacją). Szyby te mogą być przyciemniane jedynie przez producenta, gdyż nie ma możliwości przeprowadzenia badań na zgodność z wymaganiami Regulaminu R43 ECE na próbkach jednostkowych. Przepisy zezwalają natomiast przyciemniać pozostałe szyby lecz tylko pod warunkiem iż pojazd wyposażony jest w dwa lusterka zewnętrzne (prawe i lewe). Należy również pamiętać, iż w przypadku oklejenia ww. szyb należy posiadać przy sobie i okazać przy kontroli drogowej &#8222;Zaświadczenie o instalacji folii samochodowej&#8221;, w którym znajdować się powinny następujące dane:

- data instalacji,

- nazwa/nazwisko właściciela pojazdu,

- marka pojazdu,

- nr nadwozia/rejestracji pojazdu,

- typ folii,

- nr oznakowania (zgodny z oznakowaniem na szybach i z numerem Świadectwa z badań),

- pieczęć i podpis zakładu wykonującego usługę.
Jeszcze wielkie gratki za fure :) Sporo pracy, serca i kasy w nią włożyłeś, ale efekt jest powalajacy, zwłaszcza jeśli chodzi o silnik i przyszłe plany co do niego :)
Jedyne co mi się nie podoba to znaczek Q :P Powiem Tobie, że znaczki S-line i Q zawsze zwracają moją uwagę i są one boskie, ale jak ktos nie ma Q to nie ma znaczka - proste ;)
Mam nadzieje, ze kiedys Q sie pojawi w tym avancie :) w koncu masz tytuł najwiekszego rezacza na PKA80.

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4070
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 11 lip 2008, 19:59

wszystko fajnie tylko po cholerę ten znaczek quattro na atrapie ? chyba nie masz pędzonego na cztery łapki diesla ?

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 12 lip 2008, 07:29

duo pisze:wszystko fajnie tylko po cholerę ten znaczek quattro na atrapie ? chyba nie masz pędzonego na cztery łapki diesla ?
Jeszcze nie i chyba nie predko a raczje nie w tym modelu :-? A znaczek miałem wiec po co trzymac go w piwnicy skoro jest ori i nie jest wieśnacki, moze wioska jest przyklejanie czegos czego nie ma ale ot akurat mi sie podoba i fajnie pasuje do grilla <ok>

Awatar użytkownika
8S3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 579
Rejestracja: 15 lip 2007, 18:34
Lokalizacja: Bełchatów/W-wa
Kontakt:

Post autor: 8S3 » 12 lip 2008, 08:46

Solskier, podziwam Twoją miłość do 80-tki. Powodzenia w dalszych (jesli to jeszcze możliwe) modach ;-)

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4070
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 12 lip 2008, 12:56

[quote="Solskier"][quote="duo"]moze wioska jest przyklejanie czegos czego nie ma quote]
.. wiesz coooo lubie Cię dlatego skomentuję to tak : skoro nie masz, ale chciałbyś mieć, a wszyscy znamy Twoje zboczone zapędy do Twojego auta ( które akurat pochwalam i się z nimi solidaryzuję ) to skłonny jestem pomyśleć, że mże kiedyś to wsadzisz, hehehe ... dobra Piotruś nie będę Cie tu od wieśniaków wyzywać zatem heheheheheheheh :mrgreen:
pozdrówki brachu <mikolaj>

arezyy

Post autor: arezyy » 12 lip 2008, 13:29

duo pisze: dobra Piotruś nie będę Cie tu od wieśniaków wyzywać zatem heheheheheheheh :mrgreen:
pozdrówki brachu <mikolaj>
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Krycha
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5244
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:47
Imię: Krystian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: Krycha » 12 lip 2008, 15:03

duo, masz znaczek s-line na zegarach, ja mam na listwach bocznych :-) piotrek ma quattro na grillu i jest git :lol:

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 12 lip 2008, 15:39

duo, <piwo>
AUDI_A6 pisze:duo, masz znaczek s-line na zegarach, ja mam na listwach bocznych :-) piotrek ma quattro na grillu i jest git :lol:
Swieta racja <mikolaj> równiez <piwo> <ok>
Ostatnio zmieniony 12 lip 2008, 15:40 przez Solskier, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl