Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi B4 Avant By Solskier.

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4071
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 12 lip 2008, 15:40

AUDI_A6 pisze:duo, masz znaczek s-line na zegarach, ja mam na listwach bocznych :-) piotrek ma quattro na grillu i jest git :lol:
dokładnie ... ten znaczek jest zapowiedzią zmian podczas nadchodzącej zimy, a to że Piotr nie będzie mieć quattro tego nikt nie powiedział :mrgreen: pozdrooo bracia :-P

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 12 lip 2008, 15:42

duo pisze:a to że Piotr nie będzie mieć quattro tego nikt nie powiedział pozdrooo bracia
Q kiedyś bedzie ale watpie ze w wcieleniu akurat tego avanta, predej to bedzie hybryda Audi Coupe z ostatniego wypustu z silnkiem diesla i napedem Q lub A6 C4 <ok>

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4071
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 12 lip 2008, 15:54

Solskier pisze:
duo pisze:a to że Piotr nie będzie mieć quattro tego nikt nie powiedział pozdrooo bracia
Q kiedyś bedzie ale watpie ze w wcieleniu akurat tego avanta, predej to bedzie hybryda Audi Coupe z ostatniego wypustu z silnkiem diesla i napedem Q lub A6 C4 <ok>
oj ale pomarzyć zawsze można pozatym tu nie jeden spamowiec wypisuje ambitne plany czego to on nie będzie robić, a w rzeczywistości ciągle na rezerwie jeździ i soczewek nawet za 500pln nie kupi, więc czemu i my nie możemy poświrować czasem :mrgreen:

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 12 lip 2008, 16:15

duo pisze:oj ale pomarzyć zawsze można pozatym tu nie jeden spamowiec wypisuje ambitne plany czego to on nie będzie robić, a w rzeczywistości ciągle na rezerwie jeździ i soczewek nawet za 500pln nie kupi, więc czemu i my nie możemy poświrować czasem
Nie obrazajac niekogo ale jak by nie bylo musze sie z tym zgodzić bo juz nie raz widziałem historie - plany modów a do dzisiaj nawet alu nie ma :mrgreen: a jak to piszesz poswirowac czasem mozna a nóz moze sie spelni, tak jak były marzenia o locie człowiek w kosmos - poleciał? - poleciał! to i plany moze wszystkie sie spełnia <piwo>

Awatar użytkownika
Krycha
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5244
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:47
Imię: Krystian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: Krycha » 12 lip 2008, 16:18

Tu nie ma co świrować tylko spawać nową podłogę w Avancie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 12 lip 2008, 16:21

Moze mała sonda co myślicie o wyrezaniau Quattro ??? Ja osobiscie podchodziłbym do tego dość sceptycznie bo jak wiadomo jest spora ingerencja w budowe pojazdu (tak to delikatnie mozna ujac :mrgreen: ) czy to byłbym dobry pomysł patrzac z perspektywy bezpieczenstaw po takiej przebudowie (wiem bezpieczniej bedize no bo bedzie Q ale wiecie co mam na mysli - czy to nie bedzie przekombinowane) <ok>

Awatar użytkownika
Krycha
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5244
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:47
Imię: Krystian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: Krycha » 12 lip 2008, 16:27

Też mam na to chęci, bo z częściami i nowym dnem :mrgreen: problemu by nie było. Chodzi tylko o wykonania pracy. Fakt jest spora rzeźba, ale.... zobaczcie jak sprowadzają Angliki i całą ścianę grodziową wypierdzielają i nową wstawiają. Wszystko dobrze się spawa i ludzie jeżdżą takimi autami.
Piotrek jak będziesz robił Q to rób fotostory pewnie się przyda niejednemu :mrgreen:

spaykee
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2322
Rejestracja: 16 gru 2007, 16:22
Imię: Krzysztof
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: spaykee » 12 lip 2008, 16:33

Solskier, jestem ZA Q, jak już piszecie - będzie niezła rzeźba, ale myślę że nie powinno mieć więszkego wpływu na bezpieczeństwo bierne i czynne autka <ok> a przynajmniej taką mam cichą nadzieję jesli już! się za to zabierzesz :mrgreen:
Solskier pisze:duo napisał/a:
oj ale pomarzyć zawsze można pozatym tu nie jeden spamowiec wypisuje ambitne plany czego to on nie będzie robić, a w rzeczywistości ciągle na rezerwie jeździ i soczewek nawet za 500pln nie kupi, więc czemu i my nie możemy poświrować czasem
Nie obrazajac niekogo ale jak by nie bylo musze sie z tym zgodzić bo juz nie raz widziałem historie - plany modów a do dzisiaj nawet alu nie ma :mrgreen: a jak to piszesz poswirowac czasem mozna a nóz moze sie spelni, tak jak były marzenia o locie człowiek w kosmos - poleciał? - poleciał! to i plany moze wszystkie sie spełnia <piwo>
a co do tych planów, wiecie, życie różnie się układa i nie każdy ma kasę aby w auto pakować, każdy orze jak może ;-) liczą się chęci i przede wsyztskim to aby autko było w idealnym stanie technicznym, później można rezać. Ja sam już dawno temu napisałem jakie są plany, a dopiero niedawno się za nie wziąłem.
pozdrawiam <ok>

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 12 lip 2008, 16:58

Mi sie wydaje ze lepiej byl oby kupić juz ori Q i z dwóch auto złozyc jedno pozadne.

Awatar użytkownika
PR23M3K
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 237
Rejestracja: 21 cze 2007, 12:34
Imię: Przemek
Model: Audi 80 B3
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 1.8 JN
Lokalizacja: Rz-ow

Post autor: PR23M3K » 12 lip 2008, 17:25

soczewki za 500 pln ? kto ma ? :mrgreen: bo chetnie przygarne :-)

lepiej kupic gole quattro i przerzucic graty z tego Avanta, taniej i szybciej :)

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4071
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 12 lip 2008, 22:01

macie rację, a nawet jak nie macie to ja się i tak z wami zgadzam, hehe :mrgreen:

Awatar użytkownika
Słonik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6359
Rejestracja: 02 sie 2007, 12:58
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: Słonik » 13 lip 2008, 14:00

Ja rowniez mysle ze taniej, szybciej, bezpieczniej i mniej bolesnie bylo by kupic Q i przezucic graty z tego avanta.
A co do rezania Q to niezla rzezba jak piszecie ale napewno jest to wykonalne w ten sposob ze bedzie trwale i bezpieczne tylko kwestia jakie kto ma mozliwosci zeby sie wziasc za cos takiego.

grinch
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1400
Rejestracja: 16 maja 2007, 14:50

Post autor: grinch » 13 lip 2008, 15:36

łojjjjjjjjjjjjojoj plany konkretne <ok>

Ale co do tego Q to też bym sie zastanowił, a z tego powodu np. że tyle rzeczy już zrobiłeś co dla niektórych i dla mnie jest niemożliwe a dla Ciebie nie sprawiło większego kłopotu :mrgreen:

Rób jak uważasz, aby tobie się podobało 8-)

Pozdro Michał Grinch

PS: Licz dni i godziny do ........

Awatar użytkownika
B4ME
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 297
Rejestracja: 30 cze 2008, 13:02
Lokalizacja: WROCLAW/ZĄBKOWICE

Post autor: B4ME » 20 lip 2008, 11:02

Wczoraj miałem okazje jechać opisywanym autkiem i muszę przyznać, że i z zewnątrz i podczas jazdy (szczegulnie tutaj) robi bardzo ale to bardzo pozytywne wrażenie :))))

Awatar użytkownika
RaKo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 674
Rejestracja: 11 paź 2007, 17:44
Imię: Przemek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 24 lip 2008, 19:21

Solskier, opuszczasz się,gdzie jest zderzak tylni :?: <ok>

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl