Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3/b4] Gadzet - ramka mieszka dzwigni zmiany biegow

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
daniel_b11
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 123
Rejestracja: 27 maja 2008, 10:29
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: daniel_b11 » 26 cze 2008, 09:34

Troszkę to jak zabawka z odpustu wygląda. Kolega gregor915 ma rację że ta z allegro jest całkiem do kitu. I należy mu się pochwała za wykonanie i pomysł (o wiele ciekawszy). Myślę jednak że z takimi ozdóbkami należy uważać żeby choinki bożonarodzeniowej nie zrobić z wnętrza naszych niuniek.

Awatar użytkownika
Narki1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 161
Rejestracja: 27 maja 2008, 14:43
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Narki1 » 18 lip 2008, 13:50

Fakt że nie próbowałem tych super tuningowych lakierów typu chrom ale cena ok 50 zeta nie skłania do eksperymentów. Może ktoś z was otrzymał już efekt chromu w domowym zaciszu?
Ja rozmawiałem z gościem ,który sprzedaje te cudowne chromy w sprayu. Maksymalny efekt jest taki jak od spodu puszki od piwa. Poza tym nadaje się tylko do wewnątrz i nie wolno jej pokrywać klarami ani innymi bezbarwnymi bo zachodzi w reakcję i pojawiają się plamy i czernieje. Pan polecał szczególnie do chromowania gałązek ozdobnych w domu lub kwiatków . Co do chromu w domowym zaciszu to też nad tym myślę (jakiś zasilacz prądu stałego, solanka i elektrody ) ALE chromowanie stali nie jest w cale takie drogie. Chromowanie aluminium to są koszty i nie każdy stop aluminium się chromuje.
Z tanich połysków to chyba polerowanie aluminium lub polerowanie blachy ocynkowanej.

[ Dodano: 2008-07-18, 22:00 ]
Znalazłem coś o domowym galwanizowaniu TUTAJ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl