Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 Coupe ABK] podswietlenie przyciskow od szyb

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mast26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 81
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:29
Lokalizacja: ze śląska..

[B4 Coupe ABK] podswietlenie przyciskow od szyb

Post autor: Mast26 » 15 sie 2008, 19:07

Mam pytanko; czy to normalne ze po wylaczeniu swiatel i wyjeciu kluczyka ze stacyjki przyciski sterujace szybami nadal sa podswietlane??? wydaje mi sie ze tak nie powinno byc bo to w koncu jakis pobor dla akumulatora.

Awatar użytkownika
xxtomek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 356
Rejestracja: 20 lut 2007, 20:15
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: xxtomek » 15 sie 2008, 19:14

jest to normalne, podswietlenie gasnie po kilkunastu sekundach od wylaczenia
ps. witam ziomka z Gliwic <piwo> :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mast26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 81
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:29
Lokalizacja: ze śląska..

Post autor: Mast26 » 15 sie 2008, 20:16

aha dzieki.. faktycznie nigdy nie czekalem zeby sprawdzic czy gasnie :roll: a zwracalem na to uwage tylko przy wysiadaniu.
xxtomek pisze: ps. witam ziomka z Gliwic <piwo> :mrgreen:
Wiitaj.. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 15 sie 2008, 20:31

A dodatkowo jest tak ze jesli nawet zgasna (jak nie wysiadziesz z auta) to jak po chwili jeszcze jak nacisniesz to zapala sie ponownie i beda aktywne do czasu az otowrzysz drzwi <ok>

Awatar użytkownika
samsonb4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2008, 10:14
Lokalizacja: Łazy

Post autor: samsonb4 » 15 sie 2008, 22:41

a u mnie szyby działają cały czas;/ nawet jak wejdę bo dłuższej nieobecności w samochodzie, otwieram drzwi i szyby działają... Jakiś partacz musiał się tym bawić. Podejrzewam że jest dany stały plus z akumulatora, dodatkowo podświetlenie też nie działa...

Awatar użytkownika
Krycha
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5244
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:47
Imię: Krystian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: Krycha » 15 sie 2008, 23:00

Ja mam tak samo, jak montowałem szyby to chyba źle się wpiąłem i mi szyby działają cały czas. Co prawda przyciski podświetlają się jakiś czas po naciśnięciu. Pokręcone trochę to mam i nie wiem jak zrobić by było dobrze.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2008, 23:09 przez Krycha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
samsonb4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2008, 10:14
Lokalizacja: Łazy

Post autor: samsonb4 » 15 sie 2008, 23:07

Sam też nie wiem, nie chce mi się dłubać bo nie wiem ile by to zajęło. Przy moim aucie poprzedni właściciel to był jakiś typowy "paparuch", jak padło mi częściowo podświetlenie licznika, okazało się że do potencjometru jest podpięty jakiś kabel (czyt. dolutowany do metalowej części potencjometru) czy to tak ma być ? nie wydaje mi się. Nie działają krańcówki do podświetlenia wnętrza. Tylna prawa lampka nie ma tego plastiku od włączania, lewa nie działa z przodu lampka pasażera działa ale krańcówka nie wyłącza tak samo jak głównej lapmki. Nie było podświetlenia schowka ale zrobiłem, nie ma podświetlenia bagażnika ale się zestresowałem i też zrobię (w ogóle nie ma wiązki, mogę się wpiąć pod postojówkę w którejś lampie?) i do tego nie było kabla antenowego do anteny w szybie;/ Technicznie samochód utrzymany dobrze, ale tempak źle obchodził się z turbiną i jak zimna to już pogwizduje trochę, ogólnie motor ma 170tyś według mnie faktycznego przebiegu, i jest w znakomitej kondycji :) ale się rozpisałem:D

Awatar użytkownika
dexx
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 567
Rejestracja: 28 lut 2008, 15:59
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: dexx » 15 sie 2008, 23:47

samsonb4 pisze:nie ma podświetlenia bagażnika ale się zestresowałem i też zrobię (w ogóle nie ma wiązki, mogę się wpiąć pod postojówkę w którejś lampie?)
Tak, tylko że podświetlenie będziesz miał tylko wtedy gdy włączysz postojówki <ok> chociaż w sumie nie powinno to przeszkadzac, bo jak jest ciemno to światła zapalasz <ok> ale z drugiej strony w ciemnym garażu albo coś.. albo na postoju w ciemnym miejscu? Kurde ale wymyślam :-P Ja w każdym razie znalazłbym gdzieś stałe 12V <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga