Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3/B4]Licznik

ODPOWIEDZ
oshimasoo1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2008, 10:48

Post autor: oshimasoo1 » 18 sie 2008, 21:06

Dzięki za podpowiedź! Ale z tego co widziałem kable przy kostce od stacyjki były zmieniane, obcinane itd. czy możesz powiedzieć mi które wyjście z kostki jest za to odpowiedzialne?(jakiś rysunek :-/ ) Byłbym bardzo wdzięczny :lol: może on nie jest wcale wpięty do tej kostki?! pozdrawiam

Awatar użytkownika
cobra
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2112
Rejestracja: 22 lis 2006, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Post autor: cobra » 18 sie 2008, 22:44

w tej chwili Ci nie powiem, ale zobacz tą ścieżkę i zobacz do którego pinu we wtyczce wchodzi i wtedy sprawdź czy jest kabel przy wtyczce - myślę że na 99% jest i jest na nim napięcie...

skup się na ścieżce na płycie i jej "drożności"... skoro zasilanie na stabilizatorze napięcia wystepuje, więc prąd musi dochodzić, chyba że masz tam mętlik z kablami :-P

oshimasoo1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2008, 10:48

Post autor: oshimasoo1 » 19 sie 2008, 10:10

Sory to jest licznik VDO :lol: Sprawdzałem napięcie na kostce która wchodzi u góry do prędkościomierza i na 1 z pinów jest napięcie...

[ Dodano: 2008-08-20, 10:40 ]
Dzisiaj pojadę po nową kostkę stacyji i zobaczymy... to tylko 25zł. Jak wymienię dam znać ;-) Co do ścieżek to są ok...

[ Dodano: 2008-08-20, 10:41 ]
Aaaaaaaaa... czy ktoś ma instrukcję jak ją wymienić?

[ Dodano: 2008-08-20, 16:55 ]
OK licznik działa :-D tylko dalej nie działa prędkościomierz:( i po jakimś czasie zapala się mi lampka na górze licznika czerwona z temperaturą wody... co to może być??

[ Dodano: 2008-08-20, 16:56 ]
Była pęknięta ścieżka od wyjścia napięcia ze stabilizatora!!!!

Awatar użytkownika
el_scorpion
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 117
Rejestracja: 09 lis 2007, 18:58
Lokalizacja: Elbląg / Gdańsk

Post autor: el_scorpion » 28 sie 2008, 19:09

Sory że odgrzewam kotleta ale w sprawie problemu z zegarkiem o którym pisałem:
Mam jeszcze jeden problem. Zegarek pod obrotomierzem mi sie zeruje przy każdym starcie silnika. Jak to naprawic?

rozkręciłem w końcu zegary i okazało się że wysypał się kondensator na płytce od zegarka, wlutowałem nowy i śmiga ok. Opisuję tak na wypadek gdyby ktoś miał podobny problem. Lepiej sprawdzić to najpierw zamiast odrazu kupować nowy zegarek (co zresztą bardzo ciężko kupić bez całego obrotka)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga