Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[sprzedawca] forumowicz duo

Tylko użytkownik tego forum!
ODPOWIEDZ
topgear68

[sprzedawca] forumowicz duo

Post autor: topgear68 » 18 lis 2008, 15:36

moge polecic forumowicza duo jaka dogodnego partnera w interesach, osobiscie zakupilem u niego dosyc rzadka czesc jaka jest zaślepka haka w coupe, polecam <ok>

Awatar użytkownika
Hołowczyc20
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 804
Rejestracja: 11 mar 2008, 17:25
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Hołowczyc20 » 18 lis 2008, 21:51

Ja też się do tego dołączam nie tak dawno kupiłem u nie go amorki na przód i jak narazie spisują się super :mrgreen: .
Ps jak kupować części to tylko u kolegi duo :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 06 sie 2009, 23:15 przez Hołowczyc20, łącznie zmieniany 1 raz.
Hołowczyc20

Awatar użytkownika
Krycha
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5244
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:47
Imię: Krystian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: Krycha » 18 lis 2008, 22:38

Stały partner w interesach, również serdecznie polecam.

Awatar użytkownika
Włodek899
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 224
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Włodek899 » 27 lis 2008, 21:58

Również polecam. Miałem już przyjemność kupować od duo i właśnie czekam na dostawę następnych drobiazgów.
AUDI 80 B4&#187;ABT&#171; 2.0 &#9532;Gaz&#9532;
moja ślicznotka
moja była ślicznotka

Awatar użytkownika
mEE
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 50
Rejestracja: 27 paź 2008, 09:31
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Post autor: mEE » 27 lis 2008, 23:21

ja niestety nie mogę się zgodzić z przedmówcami .. nie chce tutaj nikogo rozliczać, może duo nie miał czasu bądź tez rozmyślił się - w końcu ma do tego prawo nikt mu nie każe sprzedawać ale do rzeczy : 7 listopada "zamówiłem" u kolegi zameczek do drzwi, ugadaliśmy się ze za zamek skasuje 20 zl + koszt przesyłki, w tym celu kazał sobie przesłać dane na maila co tez zrobiłem ... potem kolega duo musiał gdzieś lecieć i zakończyliśmy rozmowę .. jakiś tydzień po tym pisałem do niego co z paczka - nie odpisywał na forum, na gadu mnie unikał ... gdy go w końcu "dorwałem" napisał ze wysłał dzień wcześniej bo miał jakieś sprawy do załatwienia i nie miał czasu .. myślę ok przecież to tez człowiek nie jego wina ... czekam następny tydzień na paczkę - bo w końcu zapewnił mnie ze wysłał, próbowałem się z nim skontaktować na forum w SB, PW oraz na gg < jak tylko napisałem od razu wyłączał gadu. Nie miałbym do niego pretensji gdyby nie chodziło o raczej ważna rzecz jaka jest zamek i raczej ciężko się zamyka drzwi gdy jest zepsuty .. jeżeli kolega duo się rozmyślił mógł dac znać nie czekałbym jak kretyn i szukał bym zamka gdzie indziej, ale tego nie zrobił wiec ciągle czekam w nadziei ze któregoś dnia przyjdzie listonosz z paczka pobraniową .. jutro mija 3 tygodnie od "zamowienia" .. jeżeli to przeczytasz duo to napisz czy mam czekać az zechce Ci sie skoczyc na poczte, czy moge szukac innego zamka

Awatar użytkownika
zjawa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 405
Rejestracja: 05 lut 2007, 11:58
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: zjawa » 28 lis 2008, 17:25

Ja mam podobne odczucia co kolega mEE! :-/
Z tą różnicą jednak że wpłaciłem mu gotówkę na konto! Dokładniej to 300 za lampę - 14-11-2008 czyli dwa tygodnie minęły.
Uważam się za wyrozumiałego człowieka i zawsze próbuję się dogadać. Wiem, że czasem coś wypadnie, nie zagra, zapomni się i w ogóle ale trzeba się do tego przyznać.
Kontakt co prawda mieliśmy ale zawsze uzyskiwałem nieprawdziwe informacje o terminie wysyłki. Więc jak kretyn czekam na tą paczkę :evil:

mEE na Twoim miejscu zamówiłbym zamek u kogo innego, a jak paczka od duo dojdzie - jeśli w ogóle - to jej po prostu nie odbieraj.

Ja tematu na pewno nie odpuszczę, bo wpłaciłem kasę i nie lubię ściemniania więc jak szybko się sprawa nie wyjaśni to będzie dym! :evil:
komentuj >moje AUDI<
komentuj >moje BMW<

Awatar użytkownika
blacksjz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 514
Rejestracja: 12 kwie 2008, 17:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: blacksjz » 28 lis 2008, 18:00

Panowie takie rzeczy przez allego sie załatwia ... <ok>

Awatar użytkownika
chybo101
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1454
Rejestracja: 30 gru 2007, 15:40
Lokalizacja: Chotomów

Post autor: chybo101 » 28 lis 2008, 18:10

To ja w takim razie dołączę do grona tych niezadowolonych. Ja kupowałem od kolegi duo moduł AC/BC (a przynajmniej tak mi się wydawało). Pieniądze wpłaciłem od razu po rozmowie i wysłałem pw. z adresem ,a w tytule AC/BC. Po długim wyczekiwaniu (około miesiąca) i wielu telefonach dostałem przesyłkę. Oczywiście bardzo się ucieszyłem tylko gdy otworzyłem paczkę i zobaczyłem że mój AC/BC to MC/BC to załamałem ręce. Zadzwoniłem i zapytałem co w związku z tym zrobimy duo powiedziął że chyba o to mi chodziło ,ale może da się to jakoś przerobić bo w standardzie mam AC więc może da się to wstawić, a jeżeli nie to odmienimy to. Pytałem na forum, patrzyłem w ETKA i w serwisie ,ale niestety nie są zamienne :cry: . Więc zostałem z tym fantem którego nie zamontuję , sprzedawca niestety nie odbiera telefonu :evil: .

PS.
Jak by mi się nie udało ego zwrócić to mam go na sprzedaż :-P jest do V6.
"Strup"
Kolejny strup, ale oszczędny



Najlepsze części do Audi 80. Polecam.
KLIK

BAX
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 272
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:12
Lokalizacja: KRK

Post autor: BAX » 28 lis 2008, 19:31

witam ja kupowałem od kolegi DUO wiązkę na czworo elektrycznych podnośników szybek i jestem zadowolony dostałem wszystko a nawet więcej odrobione co mi bardzo pomogło wszystko w jak najlepszym porządku <ok>

Ps.a z paczkami to różnie bywa poczta to jeden wielki bajzel :evil:
Jest
AUDI B3 90 QUATTRO SPORT
RENAULT SCENIC 1.9 DCI
'' Dzisiaj należy wiedzieć co trzeba poznać jutro aby dać sobie rade pojutrze. ''
https://audi80.pl/audi-90-b3-quattro-vt75170.htm

Awatar użytkownika
Włodek899
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 224
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Włodek899 » 28 lis 2008, 19:51

Właśnie sąsiad przyniósł odebraną paczkę od duo
Wszystko jest ok! Zgodne z ustaleniami więc na pewno mieliście pecha, albo poczta zawaliła :-/ .
AUDI 80 B4&#187;ABT&#171; 2.0 &#9532;Gaz&#9532;
moja ślicznotka
moja była ślicznotka

Awatar użytkownika
gniado
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 394
Rejestracja: 08 mar 2008, 10:47
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: gniado » 28 lis 2008, 20:37

bardzo możliwe że poczta miała lipę, bo duo aby zaoszczędzić na wysyłce wysyła rzeczy listami, często nie poleconymi. A z doświadczenia wiem (praca na poczcie) że listy zwykłe (nie polecone) wszyscy w CERach sobie olewają, nie ma ich na wykazach (gdzie jest napisane ile jest paczek, pobrań, poleconych itd), nie są katalogowane, jak pójdą to pójdą, jak nie pójdą to nie pójdą...
Było - Audi B4 Avant 1Z
*1993 +2008


http://szechteriada.org/wp/ <-- nie każę Ci popierać. Przeczytaj i wysuń własne wnioski.

Awatar użytkownika
Mast26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 81
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:29
Lokalizacja: ze śląska..

Post autor: Mast26 » 28 lis 2008, 21:07

Ja od DUO kupowalem kratke do zderzaka coupe i wszystko bylo git <ok>
Gaz jest dobry...ale do zapalniczek nie do samochodów:)
Zakochany w Coupe,chory na Quattro..

Awatar użytkownika
matt1988
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 936
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: matt1988 » 02 gru 2008, 22:21

Ja u Duo kupowałem cztery krańcówki drzwi (wyglądały jak nówki sztuki) i wykładzinę do bagażnika. Jestem zadowolony paczka dotarła bardzo szybko i sprawnie <ok>

Smiszny85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2008, 15:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Smiszny85 » 03 gru 2008, 22:00

Też się podzielę wrażeniami ;) Kupowałem u duo pająka i pokrętła od ogrzewania. Z paczką się duo lekko spóźnił, ale ok, każdy jest człowiekiem i może mieć sporo spraw. Po uzyskaniu informacji, że paczka poszła czekałem kilka dni, ale wiadomo, że zwykłe przesyłki dłużej idą. Paczkę dostałem, wszystko gra. Generalnie jestem zadowolony, opłaca się robić interesy z duo . Na przyszłość radzę kupować, bo wszystko w porządku:) Pozdro!

Awatar użytkownika
gornik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3208
Rejestracja: 08 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: gornik » 03 gru 2008, 22:30

Kupiłem u kolegi duo sporo gratów. Osobiście u niego na mini "szrocie", więc co do wysyłki nie wypowiem się, ale co do doradztwa i części jak najbardziej podzielę się moimi odczuciami. Profesjonalnie, miło i widać, że zna się na rzeczy, polecam 100%! Jak tylko będą wolne $$$ to zgłaszam się do niego po kolejne graty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam lub nie Klubowicza”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga