Witam, jak w temacie, nie potrafię znaleźć czujnika temperatury, podobno jest on niebieski i ma 2 piny, dowiedziałem się ze jest on gdzieś w okolicach głowicy jednak nie potrafie go wypatrzyć. Proszę niech ktoś wrzuci zdjęcie silnika z zakreślonym miejscem w którym jest ten czujnik.
Proszę o odpowiedz, z góry dzięki, pozdrawiam
[80 b3 AAD 2.0 pb+lpg] gdzie jest czujnik temperatury?POMOCY
-
ant
-
m_az
- Forum Audi 80

- Posty: 29
- Rejestracja: 14 gru 2007, 23:01
- Imię: Krzysztof
- Model: Audi 90 B4
- Nadwozie: Sedan quattro
- Silnik: 2.0 NM
- Lokalizacja: Lubartów
Ten niebieski to (TERMOWŁĄCZNIK WENTYLATORA CHŁODNICY)*
* - nie zgodne z regulaminem!
Kolego, na forum nie krzyczymy, tzn. nie piszemy dużymi literami!
* - nie zgodne z regulaminem!
Kolego, na forum nie krzyczymy, tzn. nie piszemy dużymi literami!
Ostatnio zmieniony 21 lis 2008, 08:16 przez m_az, łącznie zmieniany 1 raz.







