Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Ciekawostka - laminaty vs. abs, włokno weglowe, pp

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
shellah
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3081
Rejestracja: 08 wrz 2007, 09:08
Imię: Artur
Model: Inny
Nadwozie: Coupe
Silnik: 2.8 AAH+lpg
Lokalizacja: Reading UK

Post autor: shellah » 18 mar 2009, 21:23

Lucas830 pisze:Muszę zrobić kilka foteczek , ale obiecuje , że się poprawie . Lecz to raczej nie będą foty sciśle związane z VAG <dynamit> , ale pokażę kilka wykonanych produktów , kilka po regeneracji <ok> Pozdrawiam

No to czekamy bo na początku rozgorzała taka dyskusja że już się nie wycofasz :-D
A tak na marginesie czym klejone są mocowania zderzaków żeby pasowały jak ori??Bo dużo słyszałem i widziałem że one nie są robione z mocowaniami i jak się kupi to trzeba samemu coś kombinować-przeszczepiać :-o

Awatar użytkownika
Lucas830
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 123
Rejestracja: 07 mar 2009, 15:46

Post autor: Lucas830 » 18 mar 2009, 23:16

shellah pisze:A tak na marginesie czym klejone są mocowania zderzaków żeby pasowały jak ori??Bo dużo słyszałem i widziałem że one nie są robione z mocowaniami i jak się kupi to trzeba samemu coś kombinować-przeszczepiać :-o

Dokładnie Kolego , musisz sam dorobić sobie owe ślizgi i "trzymanie" całego zderzaka . Proszę o jedno - nie kupuj na allegro tego papieru . poszukaj innego normalnego producenta dobrej firmy tuningowej . Jeśli będziesz chciał zrobić przestrzep z ori zderzaka trzymań do poliestru "laminatu " , to proponuje użyć Epidianu 53 i utwardzacza Z1 oraz zagęszczacza "aral" , jeśli zaś dorobisz z laminatu ( dokupisz ) lub z innego tworzywa zalecam poliester ( czyli z tego samego tworzywa, z którego zostanie wytworzony zderzak). Jeśli coś pisz na PW ;-) Pozdrawiam :->

Ps. foty wrzucę jak tylko porobie foteczki <dynamit>

JORG-Composite
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2008, 20:32
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra

Post autor: JORG-Composite » 28 mar 2009, 13:44

ysiul pisze:chyba generalnie są dwa sposoby(może się mylę)
1 po tym że daje się modelować pod wpływem temp
2. I po strukturze jego
http://folie-tuning.com/album%20foty/carbon/index.html


modeluje sie na zimno (na ciepło to sie modeluje to foliowe ścierwo z allegro)
po strukturze to prawda
po masie
i po dźwięku jak sie w niego puknie ;-)

Awatar użytkownika
lowslow89
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 316
Rejestracja: 16 mar 2009, 20:46

Post autor: lowslow89 » 05 kwie 2009, 20:52

laminat nie jest to to samo co ori zderzaki ale jak sie nie ma kasy na ori ktore troche kosztuja lub ciezko zdobyc to mozna zadowolic sie laminatem, choc nie do przesady. kazdy ma swoje zdanie, takie jest moje, bo auto robimy dla siebie i to nam ma sluzyc a nie dla kogos......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl