Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b4]Elektryczne szyby do coupe

ODPOWIEDZ
bodzio1819
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 174
Rejestracja: 20 lis 2008, 21:46
Lokalizacja: S****ki

[b4]Elektryczne szyby do coupe

Post autor: bodzio1819 » 03 lut 2009, 21:24

mam pytanie chciałbym wstawić elektryczne szyby do mojej coupety...Tylko nie wiem czy te mechanizmy z b4 sedan będą pasowały do mojej b4 coupe ? :-?

Awatar użytkownika
xxtomek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 356
Rejestracja: 20 lut 2007, 20:15
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: xxtomek » 03 lut 2009, 22:08

Primo: Dzien Dybry w dziale powitania
Duo: w coupe masz przeciez wieksze szyby niz w sedanie co nie?? wiec poszukaj lepiej mechanizmu z coupe do przekladki na gotowo a nie kombinować i wpędzać się w kłopot i wydatki Obrazek Obrazek

fosfinkel
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 38
Rejestracja: 16 lis 2008, 12:40
Lokalizacja: Toruń

Post autor: fosfinkel » 10 kwie 2009, 20:57

Hej.

Jest to możliwe z odrobina pomysłu i samozaparcia. Ja mam wstawione do swojej coupe mechanizmy podnoszenia od sedana;) i myślę ze lepiej się sprawdza niż orginal jaki był w coupe.

xxtomek oczywiście ma racje, ale w moim przypadku wstawienie od sedana było lepszym rozwiązaniem niz wstawienie oryginalnych ze względu, ze miałem ale były uszkodzone, linki były pozrywane przez co ślimak na który nawijała sie linki w śliniku tez był trochę już dotarty, starałem sie to naprawić niskim kosztem czyli bez kupowania całych mechanizmów od coupe i to co stwierdziłem:
- duży problem z nawinięciem nowych linek na ślimak, 2 osoby bo sam raczej nie dasz rady
- ciągla kontrola napięcia linek podczas montażu żeby ci nie zjechały ze ślimaków
- jeżeli będzie ci brakować jakiegoś pancerzyka, sprężyny czy czegokolwiek licz się z problemami typu linka spadająca z rolki

Wybór należny do Ciebie, na pewno na tym forum sa osoby które beda sprytniejsze ode mnie i łatwiej im idzie z wymiana mechanizmu w coupe i jego regulacji, ja nie dałem rady

a teraz jest tak <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga