Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 all] Brak świateł drogowych

ODPOWIEDZ
FuBu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 26
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Buszcza

[B4 all] Brak świateł drogowych

Post autor: FuBu » 22 kwie 2007, 15:58

Witam
Kupilem Audi i niestety nie dzialają tam swiatla długie. Czytalem tematy na forum i kazdy mówi ze to wina przeloncznika pod kierownicą.
Umnie jest taki problem ze działa mruanie ale jak pstrykam na długie to ciemnosc.
Drugim objawej jest takie cos ze jak wlanczam swiatla postojowe to na desce rozdzielczej zapala mi sie kontrolka od swiateł, ale jak zapalam swiatła mijania to kontrolka gasnie, ale swiatła działają, jak skoleji przelanczam na długie to wszystko gasnie.
Sumujac to kontrolka na liczniku swieci tylko przy swiatlach postojowych, gasnie przy swiatlach mijania, chociasz te działają!
Takie juz kupilem auto i zastanawiam sie czy cos niejest rozłonczone, ponieważ brakuje mi calej tej pułki pod kierownica i widac ze cos tam bylo dlubane w kablach. Szfab mówił ze wycinali Autoalarm z odcieciem zaplonu bon nie mogli go odpalic i z tad te pociete kable pod kierownicą. Moze cos rozlonczyli i dlatego nie działają
Kots moze mi pomóc?
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2007, 17:29 przez FuBu, łącznie zmieniany 1 raz.
THC Rally SQAD

Awatar użytkownika
Omen
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 320
Rejestracja: 23 mar 2007, 07:06
Lokalizacja: RJS

przełącznik zespolony pod kierownicą....

Post autor: Omen » 22 kwie 2007, 21:17

Też stawiam na wypalone styki przełącznika zespolonego pod kierownicą ( miałem podobne symptomy i po wymianie na inny/nowszy wszystko oki..) Aby to sprawdzić, najlepiej by było podpiąć chwilowo inny sprawny przełącznik......
Jeżeli po sprawdzeniu okaże się że nadal nie działają światła, to masz jasność że coś pomajdrowali na przewodach...

Pozdrawiam - Adam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga