Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 all] Piszczałka do świateł

ODPOWIEDZ
maryjann
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 236
Rejestracja: 12 kwie 2007, 13:22
Lokalizacja: Katowice

[80 B4 all] Piszczałka do świateł

Post autor: maryjann » 18 kwie 2007, 14:45

Witam, mam pytanie o taki przedniot a mianowicie o coś co będzie mnie powiadamiać przy wyjściu z auta że mam zapalone śwaitła bo często wychodząc zapominam je wyłączyć

po pierwsze naucz się nazywać tematy, przeczytaj regulamin
po drugie, poszukaj w szukajce, dużo ostatnio o tym się pisze na forum
cobra
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2007, 15:06 przez maryjann, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Organista18
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 491
Rejestracja: 07 gru 2006, 16:17
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Post autor: Organista18 » 18 kwie 2007, 14:48

Przecież w B4 powinieneś mieć to seryjnie! Spróbuj sprawdzić włącznik w drzwiach kierowcy albo cały brzęczyk który znajduje sie "gdzieś" w okolicach zegarów, nad nogami kierowcy.
Sprzedam pompy paliwa do VW golf II

Awatar użytkownika
cobra
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2112
Rejestracja: 22 lis 2006, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Post autor: cobra » 18 kwie 2007, 15:01

Organista18 pisze:Przecież w B4 powinieneś mieć to seryjnie! Spróbuj sprawdzić włącznik w drzwiach kierowcy albo cały brzęczyk który znajduje sie "gdzieś" w okolicach zegarów, nad nogami kierowcy.
brzęczyk w B4 znajduje się w MiniChecku w zegarach (widać taką krateczkę pomiędzy obrotomierzem a prędkościomierzem), chyba że masz AutoChecka, wtedy nie będzie... w B3 były nad nogami

jeśli masz spalony lub nie masz w ogóle da radę zrobić to samemu: trzeba by zrobić układ i podłączyć + do świateł postojowych a - do włącznika drzwi kierowcy

maryjann
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 236
Rejestracja: 12 kwie 2007, 13:22
Lokalizacja: Katowice

Post autor: maryjann » 20 kwie 2007, 12:23

Mam taki bo nie kiedy mi piszczy. A nie kiedy nie jak chce. niewiem od czego to zależy. bo niekiedy jak otwieram drzwi to piszczy a niekiedy nie. ale na tej stacyjce tak samo niekiedy przy odpalaniu auta migają mi 2 lampki u samej góry i wtedy jak drzwi otworz to piszczy a jak przy zapalaniu nie migaja a tak jest częściej to już piszczałki nie mam

Awatar użytkownika
Organista18
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 491
Rejestracja: 07 gru 2006, 16:17
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Post autor: Organista18 » 20 kwie 2007, 12:31

yo najprawdobodobniej wina leży w czujniku w słupku drzwiowym, od strony kierowcy. Spróbuj go wyjąć i przeczyścić, np WD40.
Sprzedam pompy paliwa do VW golf II

maryjann
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 236
Rejestracja: 12 kwie 2007, 13:22
Lokalizacja: Katowice

Post autor: maryjann » 24 kwie 2007, 11:48

właśnie nie wiem czy tam wina leży. lecz wczoraj znów mi to zadziałało a wiem już kiedy będzie piszczałka działała go jak załaczam stacyjke to u samej góry 2 czujniki migają aż nie odpale auta i wtedy jak drzwi mam otwarte to piszczy przerywając a jak światła mam zapalone to ciągle piszczy. ale często jest tak żę przy zapalaniu nie migają te 2 czujniki czyli te lampki chyba to od chłodnicy i czegoś jeszcze niepamiętam to już nie piszczy auto

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga