Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi 80 B3 '89] cos puka przy lewym kole

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
casper87
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 34
Rejestracja: 06 kwie 2007, 16:06
Lokalizacja: Nowogród Bobrz

[Audi 80 B3 '89] cos puka przy lewym kole

Post autor: casper87 » 27 kwie 2007, 15:27

witam, cos mi stuka przy lewym kole, pojechalem na stacje diagnostyczna i nic nie widzieli. Jest to odglos jakby cos latalo, przy lekkim wcisnieciu hamulca ustaje, jak jade na luzie to dokucza najbardziej, na biegu tez to slychac ale jak docisne troche gazu to jakby ustawalo. Kurcze nie wiem co to moze byc, stralo sie dosc nagle, ciotce pozyczylem audike i po jakis 20km sie zaczelo mowila.
<<<<<<<Prosze o POMOC>>>>>>>> Obrazek

marko
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 901
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:46
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: marko » 27 kwie 2007, 15:32

przód czy tył? czy masz dokręcone to koło ?

Awatar użytkownika
casper87
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 34
Rejestracja: 06 kwie 2007, 16:06
Lokalizacja: Nowogród Bobrz

Post autor: casper87 » 27 kwie 2007, 16:52

hehe wlasnie bylem przy samochodzie, bo sie wkurzylem. Juz przy probie odkrecenia kola sie wszystko okazalo, sruby byly luzne :oops: niedawno wlasnie zmienialem ze zwyklych stalowek na aluski i chyba sruby sa za krotkie, juz przy ich przykrecaniu sie zdziwilem ze tak szybko dochodza. Z tylu normalnie sie dokrecaly, a z przodu widocznie sa za krotkie, dziwne ze drugie kolo sie nie poluzowalo. Teraz musze kupic sruby zeby sie znowu nic nie odkrecilo.
Dzieki, pozdrawiam Obrazek

Awatar użytkownika
chips
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 766
Rejestracja: 04 kwie 2007, 18:55
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: chips » 27 kwie 2007, 23:54

casper87 pisze:hehe wlasnie bylem przy samochodzie, bo sie wkurzylem. Juz przy probie odkrecenia kola sie wszystko okazalo, sruby byly luzne :oops: niedawno wlasnie zmienialem ze zwyklych stalowek na aluski i chyba sruby sa za krotkie, juz przy ich przykrecaniu sie zdziwilem ze tak szybko dochodza. Z tylu normalnie sie dokrecaly, a z przodu widocznie sa za krotkie, dziwne ze drugie kolo sie nie poluzowalo. Teraz musze kupic sruby zeby sie znowu nic nie odkrecilo.
Dzieki, pozdrawiam [url=http://images20.fotosik.pl/273/4081190af3b2535fm.jpg]Obrazek[/URL]
Dobrze, że się nie odkręciło całkiem bo wtedy byłoby kuku, a ciocia zdziwiłaby się jakby wyprzedziło ją koło

Awatar użytkownika
casper87
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 34
Rejestracja: 06 kwie 2007, 16:06
Lokalizacja: Nowogród Bobrz

Post autor: casper87 » 28 kwie 2007, 01:32

no, dobrze dobrze, bo wtedy dopiero bylyby straty :) i wogole to wstyd ze kolo sie odkrecilo, kazdy by sie bal juz jedzic tym samochodem
pozdr

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 28 kwie 2007, 12:16

Kolega ma szczęście ze w pore zauważył co sie świeci. Miałem identycznie przy Golfie II. Przednie koło to juz luźne było jak nie wiem. 3 dni tak jeździłem zanim zauważyłem. Szczęscie jak nie wiem.
Części samochodowe online - Motostacja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła i felgi”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga