Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Emblematy - usuwanie kleju

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
Gosia
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 425
Rejestracja: 30 cze 2008, 20:46
Lokalizacja: centr. PL
Kontakt:

Post autor: Gosia » 11 maja 2009, 21:34

w niedziele zmieniałam znaczek z tyłu na klapie, po zdjęciu starego te slady tasmy dwustronnej jakie po nim zostały zmyłam beznyną extrakcyjną, wszystko zeszło i obczyściło się elegancko i nakleiłam ładny drugi OOOO, który przygotowałam sobie według opisu kolegi OGr https://audi80.pl/all-zakladanie-emb ... t24217.htm

Awatar użytkownika
keczy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2143
Rejestracja: 11 sty 2007, 22:34
Lokalizacja: Łowicza centrum

Post autor: keczy » 31 maja 2009, 00:54

REX-io pisze:panowie śmiało można używać intra bo starego lakieru nie rozpuści tylko świeży dlatego bo jak się maluje to do lakieru dodaje się utwardzacza.
w jakiej lakierni pracowałeś? :shock: :-P każdy dobry lakiernik wie że nitro rozpuszcza lakier!
REX-io pisze: starego lakieru nie rozpuści tylko świeży dlatego bo jak się maluje to do lakieru dodaje się utwardzacza
i stary i nowy lakier ma w sobie utwardzacz, i myślę że stary lakier jest bardziej podatny na uszkodzenia z racji swojego wieku oraz np polerki która ściera warstwę bezbarwnego. dobrym rozwiązaniem jest zmywacz do silikonu jakiejś lepszej firmy, pózniej jak już koledzy pisali, papier 2000 na mokro i polerka pastami <ok>

Adrian_73

Post autor: Adrian_73 » 13 wrz 2009, 19:58

najlepiej zmywaczem silikonowy trochę roboty będzie ale zejdzie później papierem 2000 pasta i mleczko polerskie.Są też specjalne preparaty do usuwania taśmy. Chodź ja zawsze nitem robił ale trzeba umieć to zrobić ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl