Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Jak sprawdzić auto, jego przeglądy w niemczech

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii a powinno być w dziale "Techniczne"
Awatar użytkownika
Kokolino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3371
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:39
Imię: Radosław
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kokolino » 02 wrz 2009, 08:59

<nono> <nono> <nono> percevalle, trepek, czy ten temat nie jest aby o sprawdzaniu auta ? Bo jak czytam wasze posty to zdaje mi sie że jestem na na jakimś portalu randkowym. Starczy juz z tym spamem.
A wracając do tematu, dzwoniłem do serwisu Audi i jak poprosilem czy jest możliwość sprawdzenia historii mojego auta to kazali podjechać mi osobiście bo trzeba uiścić opłatę :-/ a słyszałem że jest to bezpłatne.

Awatar użytkownika
grze
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3198
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:57
Lokalizacja: południe

Post autor: grze » 02 wrz 2009, 11:44

kokolino1 pisze:dzwoniłem do serwisu Audi i jak poprosilem czy jest możliwość sprawdzenia historii mojego auta to kazali podjechać mi osobiście bo trzeba uiścić opłatę :-/ a słyszałem że jest to bezpłatne.
Z tego co się orientuję, to bezpłatne jest wtedy jak masz książkę serwisową i dzwonisz do ASO, z którego jest pieczątka przy danym przeglądzie żeby potwierdzić widniejące tam dane i oni Ci tylko mówią tak czy nie.
Natomiast jeśli nie znasz historii auta (nie masz książki serwisowej), a chcesz ją poznać (żeby Ci powiedzieli co było robione, gdzie i kiedy), to już niestety trzeba zapłacić.

Awatar użytkownika
Hołowczyc20
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 804
Rejestracja: 11 mar 2008, 17:25
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Hołowczyc20 » 04 wrz 2009, 22:11

No dobra zapłacić,ale ile :?: :?: :?: :?: :-P :-P
Hołowczyc20

wojtek1308
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 57
Rejestracja: 02 cze 2009, 11:43
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: wojtek1308 » 27 wrz 2009, 00:37

Tasiorsky pisze:Wiesz kolego moim zdaniem jedyne na czym możesz polegać to książka serwisowa autka którą powinieneś dostać wraz z kupionym samochodem, ja taka dostałem i tam jest napisane w podobnych odstępach czasu ze była serwisowana przy danej ilości kilometrów.
:shock: Nie Sugerujcie sie Ksiązkami Serwisowymi kupicie na pierwszej lepszej aukcji na allegro a pieczątki sami sobie zrobicie i wbijecie :D Najlepiej to Wziąć goscia który sie na żeczy zna, a nie pana Włodzia z garażu obok domu <ok>
audi sprzedane :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga