Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.8 AAH Cabrio] tył zawieszenie

ODPOWIEDZ
Pieter
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2009, 22:07
Lokalizacja: Chrzanów

[2.8 AAH Cabrio] tył zawieszenie

Post autor: Pieter » 23 lis 2009, 23:04

Witam! Jestem nowy, ale już mam pytanie. Jeśli już ten temat był to przepraszam, ale szukałem i znalazłem, ale bez konkretów... Także proszę o odesłanie mnie na temat lub o odp. ...

A konkretnie czy podpasują z czegoś amory do tyłu np. od coupe czy od sedana... Bo te konkretne do cabrio są drogie i chciałem, wiedzieć czy da się zaoszczędzić . Czym się różnią od coupe, sedana lub avanta od tych w cabrio?

...i mam jeszcze jedno pytanie, czy wie ktoś co to może być, z tyłu po prawej stronie cos mi się tłucze, telepie gdzieś w zawieszeniu, na dziurach od drgań. Jakby jakaś blacha, słychać jakby osłona tarczy hamulcowych ale to nie to.. ktoś mi mówił że jakiś koszyczek to może być czy coś takiego że to się potrafi urwać...
Sorry jeśli nie rozumiecie drugiego pytania, ale sam nie wiem jak to wytłumaczyć.. Bardziej i tak mi zależy na tym pierwszym

Pozdrawiam!!
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 05:47 przez Pieter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
meir
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 927
Rejestracja: 17 lis 2008, 22:48
Lokalizacja: Tychy

Post autor: meir » 23 lis 2009, 23:59

niestety pasują tylko z cabrio ;/ nie potrafię ci wytłumaczyć dla czego ale sprawdzałem i dowiadywałem sie w kilku miejscach i niestety tylko cabrio ;/ a co do tłuczenia to może poduszki tylnych amortyzatorów ( ostrzegam dostępne tylko na ASO )

Z coupe są podobne jednak lekko inne :) z avanta i sedana całkiem inne :)

Pieter
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2009, 22:07
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Pieter » 24 lis 2009, 05:56

przepraszam, że jestem tak upierdliwy..
...ale muszę wiedzieć czy na pewno nie ma opcji zamontowania tych od coupe? bo słyszałem że drążek, ten co wychodzi z amortyzatora, w cabrio jest trochę grubszy, ale można zamontować..

..i przy okazji jeśli już jesteś po montażu jakie amortyzatory sobie zamontowałeś?? i jeśli można wiedzieć ile zapłaciłeś?? bo ja mam dostęp do sachs-ów, 300pln-ów/szt.

Awatar użytkownika
siwusek216
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 695
Rejestracja: 29 lip 2007, 11:28
Lokalizacja: Myslowice

Post autor: siwusek216 » 24 lis 2009, 22:11

Pieter pisze:...ale muszę wiedzieć czy na pewno nie ma opcji zamontowania tych od coupe? bo słyszałem że drążek, ten co wychodzi z amortyzatora, w cabrio jest trochę grubszy, ale można zamontować..
Możesz kupić i spróbować mi by było szkoda kasy wywalić na amorki od coupe opierając się na nie sprawdzonych domysłach. 300 pln za sztukę to niedużo.
Pieter pisze:Bo te konkretne do cabrio są drogie i chciałem, wiedzieć czy da się zaoszczędzić
Za lansik trzeba płacić cabrio to niestety wynalazki droższe w eksploatacji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie tylne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga