Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B3 1.8] pompa paliwa

ODPOWIEDZ
luksorr
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2007, 12:40

[80 B3 1.8] pompa paliwa

Post autor: luksorr » 23 maja 2007, 12:49

Witam
bardzo prosil bym o pomoc bo juz nie daje rady :( walcze juz z rtym 3 dzien
nie dochodzi mi prad do pompy. przekaznik jest ok daje napiecie na bezpiecznik po przekreceniu stacyjki. bylem u gaziarzy bo myslalem ze to ich przekaznik nawala ale jest ok. wiec musze miec gdzies przerwe. wiecie moze czy kabel z pod bezpiecznika idzie od razu czy na pompe czy jeszcze gdzies indziej?? slyszalem tez ze mogl zadzialac wyłącznik bezpieczenstwa i wylaczyc pompe ale nie mam pojecia gdzie on jest. bardzo prosze o ewentualne podpowiedzi co do usterki.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2007, 14:22 przez luksorr, łącznie zmieniany 1 raz.

Damian1985
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 39
Rejestracja: 28 mar 2007, 17:22
Lokalizacja: Białogard

Post autor: Damian1985 » 23 maja 2007, 14:22

A masz iskre? Jeśli nie to sprawdź moduł zapłonu(taka czarna kaseta o wymiarach gdzieś 15cm x 8cm) który jest na słupku w nogach pasażera po prawej stronie. Mój kolega też walczył ale w końcu powoli doszliśmy i okazało że był zgnity i dlatego nie działał. Zepsuty moduł zapłonu objawia się ty że po przekręceniu kluczyka nie załącza sie pompa a także napięcie nie dochodzi do cewki i w związku z czym niema iskry. Napisz później czy to było to. Pozdro

luksorr
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2007, 12:40

Post autor: luksorr » 23 maja 2007, 22:49

iskre mam bo jezdze na gazie ale benzyna ani rusz :( zdarzylo mi sie kila razy ze zaskoczyl na benzynie i dzilal ale to raz na 100. qurcze jutro zabieram sie do roboty ale nie wiem od czego zaczac.

zastanawiam sie czy moge pociagnac kabel od bezpiecznika do pompy?? bo tak pewnie bedzie chodzil. tylko czy nie pomine jakiegos podzespolu.

[ Dodano: 2007-05-24, 16:15 ]
panowie zecz prosta :) i nieskaplikowana. ja sie dzis wzialem, cala deske przkaznikow sprawdzilem polowe auta rozbebeszylem :( a tu nie od tej strony przyczyny szukac trza bylo :( pod siedziniem z tylu jest zlaczka, musiala byc kiedys zalana i niedomagala :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga