Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3/b4] Gadzet - dekory ori vs. okleiny

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
hołard
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1025
Rejestracja: 23 lis 2006, 11:12
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Białystok

Post autor: hołard » 25 maja 2007, 03:18

K2 pisze:A co sądzicie o takiej "okleinie" ??
Kurcze dla mnie własnie sie podoba :-D pasuje do b2, wyglada jak fabrycznie stara obudowa radia itd. Natomiast te okleiny z allegro (te niby drewno to jawny wieś wygląd :-| ) tak jak wspomniał jmm
jmm pisze:a tu jest tego nawalone jak w tarkatku
dokładnie tyle motywu drewna co w serii zupełnie wystarczy, a te oklejenie bocznych cześci deski i przełączników od szyb to wogóle katastrofa :cry: Jeszcze tylko kierownicy w okleinie brakuje do pełnej lipy. Nigdy mi sie to nie podobało (bez róznicy na żywo czy nie) I bez przesady porownywać denną okleine z allegro do fabrycznego ładnego drewna w audi. Ale to tylko moje skromne zdanie na ten temat :-D Pozdrawiam

Awatar użytkownika
chips
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 766
Rejestracja: 04 kwie 2007, 18:55
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: chips » 26 maja 2007, 15:52

hołard pisze:
K2 pisze:A co sądzicie o takiej "okleinie" ??
Kurcze dla mnie własnie sie podoba :-D pasuje do b2, wyglada jak fabrycznie stara obudowa radia itd. Natomiast te okleiny z allegro (te niby drewno to jawny wieś wygląd :-| ) tak jak wspomniał jmm
jmm pisze:a tu jest tego nawalone jak w tarkatku
dokładnie tyle motywu drewna co w serii zupełnie wystarczy, a te oklejenie bocznych cześci deski i przełączników od szyb to wogóle katastrofa :cry: Jeszcze tylko kierownicy w okleinie brakuje do pełnej lipy. Nigdy mi sie to nie podobało (bez róznicy na żywo czy nie) I bez przesady porownywać denną okleine z allegro do fabrycznego ładnego drewna w audi. Ale to tylko moje skromne zdanie na ten temat :-D Pozdrawiam

?????? :shock: Fabrycznego drewna??? Wykonanego z plastiku tak samo jak ta okleina. Wiadomo, że co oryginał to oryginał (co do tego nie mam wątpliwości i też wolałbym trafić z oryginalnymi panelami drewnopodobnymi co nie jest łatwe), ale wychodząc z tego założenia, że z allegro to tandetne to daj sobie też spokój z ringami i innymi tego rodzaju rzeczami. Ja mam okleinę, ringi, kierownicę i gałkę w skórze (nieoryginalnej) i uważam, że bardzo to ożywia wnętrze, bo w b4 środek jest ładny, ale za bardzo czarny i smętny (przy jasnej tapicerce jest sporo lepiej, ale u mnie jest czarna).

Awatar użytkownika
jmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2456
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: jmm » 26 maja 2007, 16:25

chips pisze: ?????? :shock: Fabrycznego drewna??? Wykonanego z plastiku tak samo jak ta okleina
Widziałeś kiedyś B3/B4 z oryginalnym drewnianym wykończenie, bo chyba nie, więc po co piszesz głupoty.

To co jest w B3/B4 na desce to jest DREWNO, najprawdziwszy na siwecie kawałek drzewa a nie jakiś tandetny plastik.

Jak mi nie wierzysz zakładam się z Toba o 10000zł :-)

Dziki
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 996
Rejestracja: 18 sty 2007, 16:32
Lokalizacja: LBI

Post autor: Dziki » 26 maja 2007, 16:49

w tym co ja robiłem B3 to juz całkiem przesadzone te drewno uchwyt na komorke, kierownica :-| :-/ na wymioty mało mnie nie zrywalo... nie podoba mi sie takie wykonczenie wnetrza wogule

Awatar użytkownika
hołard
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1025
Rejestracja: 23 lis 2006, 11:12
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Białystok

Post autor: hołard » 26 maja 2007, 17:40

chips pisze:?????? Fabrycznego drewna??? Wykonanego z plastiku tak samo jak ta okleina.
pomyśl zanim cos napiszesz.
chips pisze:ale wychodząc z tego założenia, że z allegro to tandetne to daj sobie też spokój z ringami i innymi tego rodzaju rzeczami.
Allegro ma tu tyle wspolnego ze własnie tam kupiłes tą okleine. I nie rozumiem twojego załozenia :-/ czyli wszystko albo lipa albo super extra :shock: chyba proste ze mozna kupic ostrą tandete jakich tam nie mało jak i cos naprawde porządnego. I o jakich (innych) rzeczach tego typu mówisz, bo jak o takich bublach jak okleina to dawno dałem sobie spokuj bo nie lubie robić choinki z auta. Pozdrawiam ;-)

Awatar użytkownika
chips
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 766
Rejestracja: 04 kwie 2007, 18:55
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: chips » 27 maja 2007, 00:17

jmm pisze:
chips pisze: ?????? :shock: Fabrycznego drewna??? Wykonanego z plastiku tak samo jak ta okleina
Widziałeś kiedyś B3/B4 z oryginalnym drewnianym wykończenie, bo chyba nie, więc po co piszesz głupoty.

To co jest w B3/B4 na desce to jest DREWNO, najprawdziwszy na siwecie kawałek drzewa a nie jakiś tandetny plastik.

Jak mi nie wierzysz zakładam się z Toba o 10000zł :-)
Kolego nie tylko widziałem ale przez 2,5 roku posiadałem b3, w którym było oryginalne "drewno"

Awatar użytkownika
hołard
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1025
Rejestracja: 23 lis 2006, 11:12
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Białystok

Post autor: hołard » 27 maja 2007, 03:38

Dziki pisze:w tym co ja robiłem B3 to juz całkiem przesadzone te drewno uchwyt na komorke, kierownica na wymioty mało mnie nie zrywalo... nie podoba mi sie takie wykonczenie wnetrza wogule
Hehe mogło być gorzej jak byś narzucił drewno podobne pokrowce na fotele :mrgreen: To juz wogóle był by prawdziwy okeina masta ;-)
chips pisze:Kolego nie tylko widziałem ale przez 2,5 roku posiadałem b3, w którym było oryginalne "drewno"

I nie zauważyłeś? dotykałeś, poczułeś, puknołeś ;-)

Awatar użytkownika
jmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2456
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: jmm » 27 maja 2007, 10:40

chips pisze:
jmm pisze:
chips pisze: ?????? :shock: Fabrycznego drewna??? Wykonanego z plastiku tak samo jak ta okleina
Widziałeś kiedyś B3/B4 z oryginalnym drewnianym wykończenie, bo chyba nie, więc po co piszesz głupoty.

To co jest w B3/B4 na desce to jest DREWNO, najprawdziwszy na siwecie kawałek drzewa a nie jakiś tandetny plastik.

Jak mi nie wierzysz zakładam się z Toba o 10000zł :-)
Kolego nie tylko widziałem ale przez 2,5 roku posiadałem b3, w którym było oryginalne "drewno"
To zakładamy się przt swiadkach??:D

Co mam wyjąc?? panel klimatronica, popielniczkę, obudowe zegarów.

To tylko pogratulować spostrzegawczości, jeżdzic dwa lata samochodem i nie widzieć co się ma :lol: :lol: :lol:

boskijacek447
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 298
Rejestracja: 01 lut 2007, 18:05

Post autor: boskijacek447 » 27 maja 2007, 22:25

Wg mnie to też plastik a nie drewno tylko seryjnie oklejone wygląda lepiej niz z allegro juz sie utarło ze to drewno ale raczej tak nie jest

Awatar użytkownika
jmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2456
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: jmm » 28 maja 2007, 00:35

boskijacek447 pisze:Wg mnie to też plastik a nie drewno tylko seryjnie oklejone wygląda lepiej niz z allegro juz sie utarło ze to drewno ale raczej tak nie jest
Ty też schcesz się załozyć i stracić kasę, czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Mam jutro zdjąc panel kliamtronica i zrobić foty? :lol: :lol: :lol:

Ale zanim je umieszcze prosze o wpłatę kasy na konto :mrgreen:

KURDE Ludzie, kumepl to zdejmował, szlifował i kładł nowy lakier, nie wiedział, że na plastiku tak można :lol:

Awatar użytkownika
hołard
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1025
Rejestracja: 23 lis 2006, 11:12
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Białystok

Post autor: hołard » 28 maja 2007, 00:55

boskijacek447 pisze:Wg mnie to też plastik a nie drewno tylko seryjnie oklejone wygląda lepiej niz z allegro
Tak, tak pewnie fabryka kupiła też na allegro :lol: i przykleiła to tasmą wdustronną (a świstak siedzi .... :mrgreen: )
Nastepny probuje ameryke odkryć, nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz kolego ;-)

boskijacek447
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 298
Rejestracja: 01 lut 2007, 18:05

Post autor: boskijacek447 » 28 maja 2007, 19:07

nie pisałbym tego jakbym nie miał z tym do czynienia na codzień mam B4 2,6 i jest tam troszki tego mi sie wydaje że to platik ale skoro drewnoo to jeszcze lepiej
:roll:
chociaż pukałem w to stukalem :-| to drewna tam nie widze
w porówaniau to BMW 730 gdzie widziałęm żę drwno się rozeschło i pękło

Awatar użytkownika
sliszew
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 145
Rejestracja: 04 sty 2007, 18:12
Lokalizacja: AUGUSTÓW

Post autor: sliszew » 28 maja 2007, 19:17

konczmy ten temat bo juz czytac nawet sie niechce(komu sie podoba niech ma,komu nie to nie,jeden lubi biale a drudi granatowe,jeden ropke drugi gaz,dlatego auta sa rozne i tak niech zostanie. Dzieki temu myslimy ze masze zawsze jest najfajniejsze :!: )

Awatar użytkownika
PawelG
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 713
Rejestracja: 06 lut 2007, 21:55
Lokalizacja: kraków

Post autor: PawelG » 28 maja 2007, 19:24

a ja wam powiem tak:
oglądałem coupe z drewnem takim jak u jmm, i jest ono napewno prawdziwe, ale widziałem też B4 z drewnianym wykończeniem (paski na drzwiach, na desce przed pasażerem... napewno ory.) i napewno nie było to naturalne drewno.

śmiem wysnuć wniosek że i takie i takie produkowano, może kwestia roczników, albo dopłaty

Awatar użytkownika
jmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2456
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: jmm » 28 maja 2007, 20:02

PawelG pisze:a ja wam powiem tak:
oglądałem coupe z drewnem takim jak u jmm, i jest ono napewno prawdziwe, ale widziałem też B4 z drewnianym wykończeniem (paski na drzwiach, na desce przed pasażerem... napewno ory.) i napewno nie było to naturalne drewno.

śmiem wysnuć wniosek że i takie i takie produkowano, może kwestia roczników, albo dopłaty
Co do B4 nie jestem pewny, ale w B3 na 10000000% jest prawdziwe drewno. B4 to już takie bardziej tandetne i plastikowe, więc może poszli na oszczędności i dali plastik.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl