Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 1.9TDI 1Z] sprzęgło

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii.
ODPOWIEDZ
mysza134
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 81
Rejestracja: 20 mar 2008, 17:12

[80 B4 1.9TDI 1Z] sprzęgło

Post autor: mysza134 » 03 cze 2009, 23:23

witam :-)
czeka mnie w najbliższym czasie wymiana sprzęgła prosiłbym kogoś o wypowiedzenie się na temat polskiej firmy statim, wiem że zaraz polecą słowa że to złom bo tani ale nie stać mnie na cały zestaw luka lub sachsa cena tego sprzęgła jest przystępna jak dla mnie , tylko czy naprawdę nie jest to jakiś szmelc, może ktoś go zakładał do swojej audiczki, ja mam popę wody tej firmy i muszę powiedzieć że narazie jest ok ale to jest pompa sprzęgło to poważniejsza sprawa zastanawiam sie nad kupnem chyba że ktoś sensownie wybije mi to z głowy,mile widziane każde opinie bez owijania w bawełne. :lol:

cysio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 61
Rejestracja: 17 lut 2007, 13:31
Lokalizacja: Supraśl

Post autor: cysio » 04 cze 2009, 06:07

kolego na takich cześciach nie ma co oszczedzać

sam pół roku temu wstawiłem se sachsa i mysle że starczy mi na baaardzo długo

co do samej wymiany bedzesz to robil sam czy zlecasz komuś robote?

Proszę nie stosować kilku znaków interpunkcyjnych pisanych po sobie, gdyż jest to niezgodne z regulaminem.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2009, 19:58 przez cysio, łącznie zmieniany 1 raz.

mysza134
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 81
Rejestracja: 20 mar 2008, 17:12

Post autor: mysza134 » 04 cze 2009, 08:45

bede robił sam

Awatar użytkownika
MARCIN 80B4
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 895
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:12
Lokalizacja: Busko

Post autor: MARCIN 80B4 » 04 cze 2009, 10:21

ja nic złego o statimie nie powiem dość dobra jakość za rozsądną cenę, znam kilku mechaników którzy jeżeli chodzi o dolną półkę cenową polecają właśnie statima, na pewno to lepsza firma niż jakieś kagery i temu podobne

mysza134
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 81
Rejestracja: 20 mar 2008, 17:12

Post autor: mysza134 » 10 cze 2009, 22:07

po długim zastanowieniu wybór padnie raczej na luka , dręczy mnie jeszcze jedno tzn moja obawa odnośnie sprzęgła a dokładnie zauważyłem że biegi gdy auto jest zimne wchodzą lepiej szczególnie niepokoi mnie 3 bieg nie ma żadnych zgrzytów ale czasami jak go wrzucam to czuje jakby takie pukniecie po gałce zmiany biegów dodam iż moje sprzegło bierze już prawie przy samym końcu przy 0brotach 2000 tyś przy wciśnieciu pedału sprzegła słychać taki dziwny dzwięk, szarpie podczas ruszania i przy zmianie biegów podczas jazdy przyspieszania rusza się drażek zmiany biegów , a przy włączonym silniku i wciśnięciu sprzegła wrzucajac kolejno biegi to im wyższy bieg tym wiekszy opór by go wsadzić na wyłaczonym silniku biegi chodzą bez żadnych oporów , martwię sie żeby ze skrzynią było wszystko ok a konkretnie z synchronizatorami.

Awatar użytkownika
hp13
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 50
Rejestracja: 09 mar 2009, 16:14
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: hp13 » 11 cze 2009, 10:09

też mam lekkie puknicie przy wkładaniu 3ciego biegu (ledwo odczuwalne na drążku) wymiana sprzęgła miała miejsce około miesiąca temu - sprzęgło LUK
i jak za szybko puszczę sprzęgło to jest jeszcze taki niezidentyfikowany dźwięk :)
no cóż - trzeba już teraz niunię pieścić a nie cisnąć :(

Awatar użytkownika
Nieściak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 154
Rejestracja: 01 paź 2008, 13:27

Post autor: Nieściak » 29 gru 2009, 01:00

witam.
powiem szczerze ze moje sprzegło juz dogorywa a portfel swieci pustkami:/ zastanawiam sie nad tym sprzeglem firmy statim, czy jest ktos kto je zamontował albo zna kogos kto na nim jezdzi? bo na luka zebranie pieniedzy dla mnie w obecnym momencie jest praktycznie nie wykonlne:/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga