[2.0 ABK LPG] strzela nie ma sily
[2.0 ABK LPG] strzela nie ma sily
Witam mam problem z gazem strasznie mi strzela, nie ma siły jechać wymieniłem kable świece filtr cały reduktor i nic dalej na luzie ładnie chodzi i pracuje jednak w czasie jazdy nie osiągnie więcej niż 20tysiecy obrotów i strzela może ktoś wie co się dzieje 3 lata jeździł bez problemu
Ostatnio zmieniony 20 sty 2010, 18:36 przez serek102, łącznie zmieniany 2 razy.
-
spiczi
- Forum Audi 80

- Posty: 2452
- Rejestracja: 02 sty 2008, 14:48
- Imię: Kris
- Model: Inny
- Nadwozie: Coupe
- Silnik: 1.6 JK
- Lokalizacja: Wrocław
Może coś znjadziesz
https://audi80.pl/80-b4-20-abk-przyc ... ht=strzela
https://audi80.pl/80b4-abkstrzela-gd ... ht=strzela
https://audi80.pl/b4-abk-lpg-dziwne- ... ht=strzela
A to ze dzialal 3 lata ok, to nie znaczy ze wiecznie tak będzie.
A to ze dzialal 3 lata ok, to nie znaczy ze wiecznie tak będzie.
2.0 E (115KM) na benzynie jadę i jak wcisnę gaś i puszcze to szarpie miesza obrotami ale to przez przepływomierz no i benzyny kopci duuuuuuzo nie chce kłamać ale leje za 100zl i robię 70km to tak jak by palił ze 20 litrów na 100.Jest możliwość ze to przez przepływomierz ale od dłuższego czasu mam go odłączonego
-
spiczi
- Forum Audi 80

- Posty: 2452
- Rejestracja: 02 sty 2008, 14:48
- Imię: Kris
- Model: Inny
- Nadwozie: Coupe
- Silnik: 1.6 JK
- Lokalizacja: Wrocław
Wiec jak ma na gazie jezdzic jak na beznynie nie jezdzi ? Skoro duzo Ci pali to pewnie masz sonde walnięta, o gazie nic nie napisales ale wspominales cos o komputerku od gazu wiec pewnie masz 2 gen i on jak sie nie myle bierze sygnal z sondy lambda. Sadze ze dopuki nie zrobisz porzadku z praca na PB, mozesz miec problem z dzialaniem na lpg.
pozdrawiam
pozdrawiam
no wiec dodam ci jeszcze ze jak zmienię przepływomierz na nowy odłączę gas to śmiga jak malina ale przelanczam na gaz i przepływomierz szlak strzela.Czy sekwencja pomoże na to czy tez będzie tak samo strzelał bo już nie wiem co z tym robić każdy gazownik gada coś innego pojechałem do hurtowni powiedzieli ze te silniki na pełnym wtrysku zawsze, będzie strzelać i będzie kłopot








