Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Sklep Zaremba Auto-Motor - Wrocław

Tylko spoza Forum, np użytkownicy olx, allego itp!
Zablokowany
dejwid
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 49
Rejestracja: 04 lip 2008, 01:09
Lokalizacja: Wrocław

Sklep Zaremba Auto-Motor - Wrocław

Post autor: dejwid » 20 lut 2010, 00:33

Witam,

Polecam od siebie Sklep z częściami samochodowymi we Wrocławiu przy ulicy Słowiańskiej 8 (zaraz koło zajezdni tramwajowej - po tej samej stronie). Sprzedaje w nim były mechanik samochodowy (wbrew pozorom ma to znaczenie), którego jeszcze nie dałem rady zagiąć z niczym. Nawet śrubę z tulejką zębatą do naciągania paska alternatora miał od ręki, gdzie w innych sklepach robili na mnie oczy jak przysłowiowe 5 złotych. Jak czegoś nie ma na stanie to zazwyczaj to jest na drugi dzień rano do odbioru. Zanim cokolwiek sprzeda to zapyta nawet jakiej jakości (w zależności od ceny) część kupujący chce. Gość praktycznie ze wszystkim jest na bierząco bo chyba pół na pół widziałem u niego jako klientów ludzi majsterkujących jak i mechaników samochodowych a już kilka razy u niego byłem. Zawsze zanim coś sprzeda to wypyta dokładnie o objawy uszkodzenia itp. stara się coś doradzić a nie na chama wciskać byle tylko sprzedać. Zawsze miałem u niego jakiś rabat.
Z resztą ktoś kto się trochę zna na mechanice samochodowej i porozmawia z nim w sklepie to będzie wiedział o co mi chodzi.

Telefon do niego to: 071 322 17 22
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2012, 14:26 przez dejwid, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Polecam lub nie spoza forum”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga