Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All Coupe] Malowanie nadwozia w dwa kolory

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Elemel87
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 52
Rejestracja: 31 lip 2008, 21:50
Lokalizacja: Dębowiec

[All Coupe] Malowanie nadwozia w dwa kolory

Post autor: Elemel87 » 07 mar 2010, 12:37

Witam kolegów mam taki problem że chce pomalować autko na dwa kolory ale na necie nie mogę za bardzo znaleźć jakiegoś programu lub zdjęć właśnie tak pomalowanych Coupe.Zacznę od tego ze w lecie na auto poleciało mi rusztowanie :cry: Wybiło szybę na masce zrobiło dwie duże rysy,wgniotło mi dach przedni prawy błotnik a dzięki mojej szybkiej reakcji i zrobieniu kilku drobnych rys na tylnej klapie :lol: Koleś do którego należało rusztowanie pomalował mi pól auto za free :-P I teraz mam pomalowane pół auto w Czarnym metaliku z palety Vw a teraz chce malować resztę dodałbym zdjęcia ale teraz wymieniam w niej silnik bo kupiłem dwie audi-ce na części a w jednej był motorek w świetnej kondycji to od razu poszedł na wymianie a ze u mnie stoi druga i jest w trakcie rozbierania wiec musiałem dać auto do wujka bo zrobi to w tym samym czasie co ja będę wykręcał silnik z drugiej audicy A wracają do tematu auto chce pomalować na dwa kolory i drugi kolor ma się zaczynać od Lini załamania drzwi co równo wychodzi na klamce od drzwi i jak wiadomo po opisie górny kolor to czarny metalik a dolny jeszcze nie wiem .Jeśli ktoś mam jakieś pomysły lub foto to proszę pisać i z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2010, 14:54 przez Elemel87, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
jaro85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 222
Rejestracja: 11 gru 2009, 16:14
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: jaro85 » 07 mar 2010, 13:07

Nie maluj na dwa kolory nie modne to już jest :-P zrobisz z auta wieś :evil:

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 07 mar 2010, 13:11

jaro85 pisze:Nie maluj na dwa kolory nie modne to już jest :-P zrobisz z auta wieś :evil:
Mam podobne zdanie. Po za tym na przyszłość łatwiej będzie sprzedać ci auto w jednym kolorze niż coś nietypowego.

Awatar użytkownika
skoti
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2579
Rejestracja: 13 sty 2009, 12:46
Lokalizacja: PL(FMI)

Re: [All Coupe] Malowanie na dwa kolory

Post autor: skoti » 07 mar 2010, 13:48

Elemel87 pisze:wiec musiałem dać auto do wujka bo zrobi to w tym samym czasie co ja będę wykręcał silnik z drugiej audicy
Szybkiego masz wujka w ciągu kilku godzin zrobi Ci audi :mrgreen: :lol:
Tak na poważnie przemyśl to jeszcze raz, ale wydaje mi się głupi ten pomysł

Awatar użytkownika
luk448
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1493
Rejestracja: 21 lip 2007, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: luk448 » 07 mar 2010, 14:46

Moim skromnym zdaniem wyjdzie z tego kupa straszna...malowanie auta na dwa kolory... :-/ :-/ no ale wtedy będzie można stać autem pod remizą więc jest z tego jakiś plusik :mrgreen: .A tak na poważnie skoro gorę masz już ponoć ładną czarną z palety Vw to resztę auta maźnij tak samo.Wtedy będzie to miało ręce i nogi.

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 07 mar 2010, 16:11

Ludzie bez przesady co tu ostatnio nastała moda na jakieś dziwne pomysły... Nie róbcie z Audi ... bo to nie o to chodzi. To nie NFS i nie Japonia.
Jednym słowem jak dla mnie beznadzieja. :!:


edit by UFOtm: wyedytuj jak chcesz ten 3kropek ale bez obrazy dla innych marek i modeli...
Ostatnio zmieniony 09 mar 2010, 22:43 przez Niki20, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bartek90
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 568
Rejestracja: 16 wrz 2009, 19:49
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bartek90 » 07 mar 2010, 20:26

Niki, bardzo dosadnie powiedziane. Osobiscie jakos mi wogole AUDI nie podchodzi pod japonski tuning :-|
Ostatnio zmieniony 09 mar 2010, 22:44 przez Bartek90, łącznie zmieniany 1 raz.

slugs
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 925
Rejestracja: 24 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: slugs » 07 mar 2010, 20:57

Jak już chcesz coś malować to "podwójny" pas przez cały samochód, taki jak w Lambo Balboni. Reszta to już ciechocinek.

Awatar użytkownika
luk448
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1493
Rejestracja: 21 lip 2007, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: luk448 » 07 mar 2010, 21:12

slugs pisze:Jak już chcesz coś malować to "podwójny" pas przez cały samochód, taki jak w Lambo Balboni. Reszta to już ciechocinek.
Nie no powiedz że żartujesz z tymi pasami? :roll: a Audi Coupe to co to ??Viper?No chłopy dajcie spokój.Ja wiem że to rzecz gustu no ale bez przesady.Chcecie sobie malować auta na dwukolor to kupcie Sobie po japończyku...

Awatar użytkownika
wujo1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3937
Rejestracja: 28 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Sk-Ce

Post autor: wujo1 » 07 mar 2010, 21:27

zgadzam się z kolegami nie maluj samochodu tak , pryśnij całe audi na ten sam kolor co masz , potem ładnie spoleruj i będzie idealnie jak dla mnie

limal19
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 194
Rejestracja: 08 sty 2009, 11:18
Lokalizacja: jelenia góra

Post autor: limal19 » 20 mar 2010, 23:10

kolego jesli ci sie podoba pomaluj swoja audice w dwoch kolorach moja jest biała z czarna maska i tak mi sie podoba i to moje auto i ja nim jezdze i ja sobie tak wymyslilem i tak chcialem a koledzy z forum mnie niestety pojechali a ja to mam gdzies ze im sie niepodoba moja audica jest moja i ja tak chcialem i tak zostanie ,wiec jesli chcesz pomalowac ałto na dwa kolory wiec to zrob a niesuchaj innych bo to ty nim bedziesz jezdził a nie koledzy z forum :evil: :evil:

sory jak kogos uraziłem ale niestety taka prawda jednemu podobaja sie blondynki a drudiemu brunetki a innym wszystkie blond brunetka i ruda ,wiec jesli chlopak chce niech pomaluje auto w dwa kolory to jego sprawa jego wola i jego auto

Awatar użytkownika
skoti
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2579
Rejestracja: 13 sty 2009, 12:46
Lokalizacja: PL(FMI)

Post autor: skoti » 20 mar 2010, 23:29

Do tego dorzuci szpachel, siatkę ogrodzeniową lotkę na dach i klapę , progi , bed lóka, kołpaki spinery, ryczący wydech i wiesz co! to będzie się podobało wam dwóm a reszcie?! reszta to będzie się śmiać to nie jest forum o japońskich autach czy WT to Audi i sama w sobie jest ładna więc po co malować ją jak pisankę. No injuries czy jak to się pisze <piwo>

Awatar użytkownika
nowi2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 281
Rejestracja: 09 mar 2009, 09:39
Lokalizacja: Jawidz/Lublin

Post autor: nowi2 » 21 mar 2010, 01:53

Do tego dorzuci szpachel, siatkę ogrodzeniową lotkę na dach i klapę , progi , bed lóka, kołpaki spinery, ryczący wydech i wiesz co! to będzie się podobało wam dwóm a reszcie?! reszta to będzie się śmiać to nie jest forum o japońskich autach czy WT to Audi i sama w sobie jest ładna więc po co malować ją jak pisankę. No injuries czy jak to się pisze
święte słowa <ok>

Awatar użytkownika
luk448
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1493
Rejestracja: 21 lip 2007, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: luk448 » 21 mar 2010, 08:48

limal19 pisze:kolego jesli ci sie podoba pomaluj swoja audice w dwoch kolorach moja jest biała z czarna maska i tak mi sie podoba i to moje auto i ja nim jezdze i ja sobie tak wymyslilem i tak chcialem a koledzy z forum mnie niestety pojechali a ja to mam gdzies ze im sie niepodoba moja audica jest moja i ja tak chcialem i tak zostanie ,wiec jesli chcesz pomalowac ałto na dwa kolory wiec to zrob a niesuchaj innych bo to ty nim bedziesz jezdził a nie koledzy z forum :evil: :evil:
No taaak,masz racje to Twoje auto więc możesz z nim zrobić co tylko Ci się podoba.Tylko nie dziw się potem jak ludzie będą się z Ciebie śmieli z tego Twojego gustu i Twojego przecież auta of kors.I nie dziw się że być może kiedyś Twoje auto będzie gościło na jakiejś stronce w sieci lub w temacie typu "jak popsuć Audi"Ale rób co tam chcesz,szpachluj,maluj,spawaj i dokręcaj-to w końcu Ty będziesz siedział w środku auta nie ja.

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 21 mar 2010, 14:44

limal19 pisze:wiec jesli chcesz pomalowac ałto na dwa kolory wiec to zrob a niesuchaj innych bo to ty nim bedziesz jezdził a nie koledzy z forum :evil: :evil:
I wszystko jasne :roll: Jak dla mnie to nawet śmigło sobie możesz założyć. :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl