Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 1.6TD SB]poduszki silnika

ODPOWIEDZ
waszi74
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2007, 21:29
Lokalizacja: Zielona Góra

[B3 1.6TD SB]poduszki silnika

Post autor: waszi74 » 12 cze 2007, 21:38

Witam ostatnio zauważyłem .że zaczął mi się telepać silnik na 100 % to poduszka doradźcie które najczęściej siadają .Pozdrawiam waszi74
Ostatnio zmieniony 12 cze 2007, 21:48 przez waszi74, łącznie zmieniany 1 raz.

ponczo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 530
Rejestracja: 10 kwie 2007, 19:53
Lokalizacja: W-ch

Post autor: ponczo » 13 cze 2007, 00:22

Witam, najczęściej padają boczne tzn lewa i prawa poduszka silnika. Przednia która jest przy przednim wzmocnieniu praktycznie się nie zużywa ( przynajmniej tak jest u mnie, lewa i prawa do wymiany a przednia jest jak nowa ;-) ) Koszt to około 30-40 zł/szt. za niemiecką poduszkę FEBI, jeśli już się wymienia to najlepiej wymienić dwie ;-)

waszi74
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2007, 21:29
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: waszi74 » 13 cze 2007, 15:33

Dzięki tak myślałem ale lepiej się upewnić .Sprawdziłem ceny w inter carsie i w focie koszt jednej około 80 zł .Teraz do sklepu i do roboty. Pozdrawiam waszi74

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 13 cze 2007, 22:18

Kurcze a ja włąśnie dzisiaj zauważyłem ze jedna z poduszek była źle ustawiona. Miałem mały remont silnika i po tym wszystkim autkiem trzęsło mi trochę. Przed remontem dosłownie zero drgań, nawet na biegu jałowym a po remoncie na luzie były wyczówalne drgania, i wogóle silnik inaczej odpalał, trzęsło całym autem. Dziś patrze a tu jedna poduszka bokiem przykręcona. Coś musiał być źle złożone. Poprawiłem to tak jak powinno być i znów silniczka wogóle nie czuć. Na luzie zero drgań, tak jak powinno byc.

mar0z
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 101
Rejestracja: 31 mar 2007, 19:39

Post autor: mar0z » 15 cze 2007, 16:13

A czy ktoś może mi napisać jakie poduszki idą pod skrzynię biegów w B3 1.6TD? Czy to są jakieś olejowe czy zwykłe? Pytałem w sklepie i tam sprawdzali w katalogu, że niby na lewą i na prawą stronę idą takie same poduszki (zwykłe gumowe), ale te co ja mam u siebie założone nie są identyczne (tzn. lewa różni się od prawej) i te moje różnią się kształtem od tych katalogowych. I teraz nie wiem czy ja mam coś pokombinowane z tymi poduszkami czy po prostu tak ma być i to w sklepie się mylą? Chcę je wymienić bo szarpie autem w czasie jazdy i teraz nie wiem jakie kupić. A może ktoś mógłby jakieś zdjęcie wstawić tych poduszek pod skrzynie do B3 1.6TD (rocznik 90), takie jakie tam powinny być?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki TD”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga