Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Wszystkie]ALARM z Allegro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Brylantoos
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 155
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:31
Lokalizacja: Kraków

[Wszystkie]ALARM z Allegro

Post autor: Brylantoos » 17 cze 2007, 09:46

Witam!!Wiem ze takich tematow jest ogrom ale musze jakiegos znawce o to zapytac co sadzicie o tym alarmie : ALARM

ma fajne funkcje,jest tani.I teraz pytanie,bo ja sam go sobie nie zaloze tylko bede jechal do jakiegos warsztatu gdzie zakladaja takie rzeczy i czy np.takie automatyczne zapalanie mi zrobia??albo otwieranie tylniej klapy??Jakie moga byc mniej wiecej koszta takiego monażu??Pozdrawim i dziekuje za zainteresowanie.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2007, 12:08 przez Brylantoos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M@rcus
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1037
Rejestracja: 18 sty 2007, 11:22
Lokalizacja: Lublin-Zakrzówek
Kontakt:

Post autor: M@rcus » 17 cze 2007, 10:03

Alarm raczej z tej niższej półi, dodatkowe funkcje być może przydatne w przypadku klapy a przy odpalaniu to raczej bajer. Ogólnie mam podobny i jestem zadowolony. Montaż to zależy od zakładu ale w granicach 150zł. Myślę że bez problemu sam byś go założył, tylko trochę czasu wolnego, miernik i do dzieła. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
cobra
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2112
Rejestracja: 22 lis 2006, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Post autor: cobra » 17 cze 2007, 12:46

Tyle już było o tych alarmach...

alarm jak alarm, wiecej bajerów większa cena - czy potrzebne Ci jest odpalanie z pilota??
moim zdaniem bez sensu, bo na zimnym silniku to ja i tak muszę wrzucić sprzęgło i ssanie itp

montaż alarmu jest nie najtrudniejsza, kup miernik, probówkę na 12V, lutownicę i taśmę izolacyjną i sam to zrobisz w 1 dzień

a downloadzie masz instrukcję montażu alarmu...

odcięcie zapłonu i odpalanie to betka... przecinasz tylko kabel (przy odpalaniu podłączasz nowy) i wstawiasz przekaźniki

Awatar użytkownika
Brylantoos
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 155
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Brylantoos » 17 cze 2007, 13:22

niestetyn sam sie tego nie podejme za duzo do stracenia np.moge spalic centralke albo cos.Moze rzeczywiscie wybiore jakis alarm lepszej firmy bez bajerow,chociaz widzilem tutaj poscik z alarmem w ktorym pilot jest jak "scyzoryk" poprostu mega

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga