Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Deskorolka

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
Awatar użytkownika
meir
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 927
Rejestracja: 17 lis 2008, 22:48
Lokalizacja: Tychy

Post autor: meir » 04 maja 2010, 23:35

no kolczat ostatnio na spocie miałem okazje wkońcu bliżej obejrzec i powiem robi wrażenie :) i nie ma to jak fotka naszych deskorolek hehe pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 05 maja 2010, 06:44

meir pisze:no kolczat ostatnio na spocie miałem okazje wkońcu bliżej obejrzec i powiem robi wrażenie :) i nie ma to jak fotka naszych deskorolek hehe pozdrawiam :)
no Wojtuś wielkie dzieki ;] wiesz, staram sie ;p
Jest przyklejony na kropelke
no a propos mialem zaszczyt pokazac Krystianowi autko ;p i przy okazji obejrzec jego :D
a znaczek do grilla RS2 jest jakiś nietypowy, czy ma tylko jakąś specjalną podkładkę na siatkę?
chodzi Ci o kółka, czy jak jest zamocowany sam znaczek rs2?
Kupiłeś ten znaczek bo coś tanio poszedł ?
nie bedzie znaczka rs2, przynajmniej poki co... planuje zalozyc znaczek taki jak ma meir, czyli oooo Cabrio, chyba ze dżanas sprowadzi to nie zostawie go na lodzie i kupie, ale nie koniecznie zaloze na ten sezon...
szczerze powiedziawszy to dla mnie najlepiej z tych trzech felg leży Bolero
na tym polega cala magia forum ze kazdy moze wyrazic swoje zdanie ;]
Ależ piękne autka kolczat, gratulacje, jestem pod wrażeniem.
jak wyzej serdecznie dziekuje ;] staram sie jak moge
za ori rs2 sam bez znaczków 460 zł
biorac pod uwage ze graty z rs'a sa drogie szczegolnie w aso, to ten grill jest tani, ale mysle ze szybko teraz nie bylo by mnie na niego stac :/

dobra to tyle co by dotyczylo mini sesji i grilla, teraz cos z innej beczki ;]
przed wczorajsza nocka brat dostarczyl mi paczke z nowymi kierunkami od uzytkownika prezes.pl ;]

Obrazek

a tak sie prezentuje na brudnym aucie i zlej jakosci zdjeciu ;] powiedzmy ze to spy foto, przy kolejnej sesji (a baterie do aparatu tata juz kupil ;]) bedzie mozna zobaczyc jak wyglad frontu poprawil sie po zmainie na US style ;p

Obrazek

Awatar użytkownika
MarcinC
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 903
Rejestracja: 10 lut 2010, 16:23
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: MarcinC » 05 maja 2010, 08:40

jak dla mnie pomarańczowy kierunek wymiata <ok>

co do Twojej felgi to wyszła słabo, bo słoneczko się schowało, ale jakby wyszło to ukazałoby się piękne lusterko i by była mega KOSA :mrgreen:

oczywiście życzę Ci powodzenia w dalszych modach, bo wiem, że masz jeszcze sporo zmian w zanadrzu 8-)

dżanas
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 212
Rejestracja: 20 kwie 2009, 20:05
Lokalizacja: OP

Post autor: dżanas » 05 maja 2010, 08:41

tylko jedno mnie dziwi co mówili w Aso że do tego grilla nie produkują już emblematu tzn kółek i tak się zastanawiam czy też takie jakieś pospolite oryginały ze zwykłej atrapy podejda hmm a tak w ogóle to jak dorwę grill to mój froncik będzie wyglądał o tak : Obrazek

<piwo>

Awatar użytkownika
Krycha
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5244
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:47
Imię: Krystian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: Krycha » 05 maja 2010, 09:04

kolczat pisze:Cytat:
Jest przyklejony na kropelke

no a propos mialem zaszczyt pokazac Krystianowi autko ;p i przy okazji obejrzec jego :D

Oj tam zaszczyt :) Następnym razem zamów lepszą pogodę to się coś porobi ciekawszego niż stanie pod garażem :mrgreen:

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 05 maja 2010, 10:12

Żeby w Warszawie coś takiego udało się zrobić..

Kolczat, zauważyłem, że Ty masz jakieś zboczenie do robienia krzywych zdjęć :mrgreen: A może Ty po kielichu jeździsz autem.. :-P

Poza tym, mógłbyś pokazać jak wygląda u Ciebie próg z kolorze oraz dokładna zderzaka? Czy listwy też Ci jakoś lakierowali, tj. matowym lub bezbarwnym?

Awatar użytkownika
Kuna
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 111
Rejestracja: 04 maja 2010, 23:06
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Kuna » 05 maja 2010, 10:15

Śliczne cabrio. Marze o takim :P Tylko obawiam się jazdy w zime :D

Awatar użytkownika
ATLAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3021
Rejestracja: 08 kwie 2009, 19:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ATLAS » 05 maja 2010, 12:07

quick, coś się wykombinuje, spokojnie ;)

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 05 maja 2010, 12:32

To uprzedź najpierw kiedy taki ZLOT to podjadę do Krzyśka auto podpicować :) Została mi maglownica do zregenerowania oraz guma w kolumnie kierownicy żeby nie trzeszczała ale wymiana samej gumy nie pomoże. Trzeba cały drążek wymienić. Masz dojście do tych części :) ?

https://audi80.pl/-audi-b4-cabrio-gu ... t40624.htm

Awatar użytkownika
Bastek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2170
Rejestracja: 04 paź 2007, 19:51
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bastek » 05 maja 2010, 12:44

Pyszczek prezentuje się teraz soczyście :-P Aż mi ślinka cieknie. A co do krzywych zdjęć, to każdy ma jakieś zboczenie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 05 maja 2010, 16:49

MarcinC pisze:jak dla mnie pomarańczowy kierunek wymiata
ciesze sie ze sie podoba, jeszcze bedzie obrys na osobny przycisk, ale to skonczeniu semestru na uczelni ;p
MarcinC pisze:co do Twojej felgi to wyszła słabo, bo słoneczko się schowało, ale jakby wyszło to ukazałoby się piękne lusterko i by była mega KOSA
chodzi Ci o te zdjecia z innymi deskorolkami? fakt nie widac, ale przy feldze meir'a widac by bylo za duzo mleka ;p
MarcinC pisze:oczywiście życzę Ci powodzenia w dalszych modach, bo wiem, że masz jeszcze sporo zmian w zanadrzu
juz gdzies ktos napisal ze nie da sie wszystkiego naraz, mam nadzieje ze nie odpuszcze po tym sezonie, zeby zbierac na drugie auto...
dżanas pisze:nie produkują już emblematu tzn kółek i tak się zastanawiam czy też takie jakieś pospolite oryginały ze zwykłej atrapy podejda
no to jak w aso bez kółek chca prawie 500pln to podziekuj, kup siatke gruby plastr miodu, wyciagnij srebrna ramke z ori grilla malnij struktura na czarno, doloz z seryjnego grilla srebrne kółka i masz ori wyglad ;] chyba zdradzilem to co chcialem ukryc :D
AUDI_A6 pisze:Oj tam zaszczyt :) Następnym razem zamów lepszą pogodę to się coś porobi ciekawszego niż stanie pod garażem
pozostaje miec nadzieje ze na Ułęż nie bedzie padac ;]
quick pisze:Żeby w Warszawie coś takiego udało się zrobić..
jest plan, zobaczymy jak z wykonaniem, ale przeciez mozesz wpasc na Ułęż w czerwcu, masz i tak blizej niz ja :D
quick pisze:Kolczat, zauważyłem, że Ty masz jakieś zboczenie do robienia krzywych zdjęć A może Ty po kielichu jeździsz autem..
bo wiesz... opieram lokiec o kolano i aparat wtedy sie przekrzywia i takie mi wychodza :D
quick pisze:Poza tym, mógłbyś pokazać jak wygląda u Ciebie próg z kolorze oraz dokładna zderzaka? Czy listwy też Ci jakoś lakierowali, tj. matowym lub bezbarwnym?
no prog ogolnie widac jak sie przyjrzysz, ale bede mial na uwadze jak bede robil pare zdjec czystego auta, i jaka dokladka zderzaka? tylniego? sa zdjecia zaraz po malowaniu i tam widac ;] a malowane bylo najpierw lakierem a pozniej bezbarwnym
Kuna pisze:Tylko obawiam się jazdy w zime :D
ja nie widze roznicy pomiedzy puszkami a cabrio ;] no dobra jest jedna... moje sie szybciej w srodku nagrzewa :D powaga !
Bastek pisze:Pyszczek prezentuje się teraz soczyście Aż mi ślinka cieknie. A co do krzywych zdjęć, to każdy ma jakieś zboczenie
jeszcze raz serdecznie dziekuje ;]

dobra to by tyczylo sie rannego pokazu, dzis wstalem po nocce wykonalem telefon do ASO z zapytaniem o dostepnosc mojego zamowienia i godzine pozniej w garazu lezy takie cus

Obrazek

rzecz jasna nie czekalem dlugo z zalozeniem i zaraz auto wygladalo tak:

Obrazek

jeszcze raz wielkie dzieki dla FranoF1 za fatyge znalezienia numerow tych kratek bo osioły z ASO oczywiscie nie potrafili w ETCE znalesc ich :/

Awatar użytkownika
MarcinC
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 903
Rejestracja: 10 lut 2010, 16:23
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: MarcinC » 05 maja 2010, 18:13

jaki koszt kompletu tych kratek ? :roll:

co do felg to chodziło mi o foto obok dwóch deskorolek... słoneczka nie było więc i lusterko się schowało ;-) żeby było słoneczko to i byłoby lustereczko no, a za tym inne auto :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 05 maja 2010, 18:26

kratki 350 zeta bez paru groszy, a co do lustra to fakt w sloncu lepiej sie prezentuja ;]

Awatar użytkownika
kamilek89
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 528
Rejestracja: 04 lip 2009, 08:58
Lokalizacja: ŁUBNO/ RZE

Post autor: kamilek89 » 05 maja 2010, 21:00

no to kolczat jeszcze taka gleba z -80 by Ci się zdała :mrgreen: :mrgreen: hihi :lol: pozdro <ok>

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 05 maja 2010, 21:02

no tak na przod byla by idealna :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl