Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b4 2.0 ABT] jakie silniczki do podnoszenia szyb

ODPOWIEDZ
Adam Gałas

[b4 2.0 ABT] jakie silniczki do podnoszenia szyb

Post autor: Adam Gałas » 20 cze 2007, 16:08

Witam chciałbym zrobić sobie elektryczne szyby z przodu tylko nie wiem jakie silniczki założyć zeby były dobre czy może już ktoś to robił

Awatar użytkownika
Skuciok
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1404
Rejestracja: 23 kwie 2007, 14:03
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Skuciok » 20 cze 2007, 17:33

znając to forum to na pewno powiedzą że oryginalne z Audi najlepsze.... i trudno się nie zgodzić... ale na allegro masz uniwersalne zestawy el. szyb na 2 lub 4 drzwi za cenę 175/380 zł

sam się zastanawiam, znaczy się nie zastanawiam się tylko jestem zdecydowany ;-) i jak tylko bedzie grosz to biorę uniwersalne z allegro na 4 drzwi, te silniczki wyglądają na zdjęciu takie małe, a w rzeczywistości takie nie są, widziałem miałem w łapie, dość potężne są to silniczki

>>zestaw na 2 D<<

>>zestaw na 4 D<<

oryginalne Audi z prowadnicami kosztują po około 150 zł na jedne drzwi, no i oczywiście są używane, jak cie stać to spoko, ja bym wolał nowe uniwersalne, nówki, przeróbka wtedy jest też wtedy odwracalna bo cały mechanizm podnoszenia zostaje nieruszony

a tak montował elektrykę jeden nasz klubowicz

>> By FranoF1<<

no to temat chyba wyczerpałem ;-)

Awatar użytkownika
foxbat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 614
Rejestracja: 23 lis 2006, 21:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: foxbat » 20 cze 2007, 19:14

części oryginalne są godne polecenia z tego względu że po pierwsze dokładnie pasują, a po drugie zębatki na silniczkach są metalowe a przez to trwalsze od plastikowych montowanych zwykle w tych zestawach uniwersalnych. Mimo tego że są to części używane, to po dokładnym wyczyszczeniu i kontroli raczej będą trwalsze od zestawów uniwersalnych. Pozostaje do rozpatrzenia tylko kwestia ceny - używane oryginały to wydatek co najmniej 600zł (na 4 drzwi) do tego jeszcze przydałyby się ramki z przyciskami w drzwiach (co też trochę kosztuje). Zestaw uniwersalny na 4 drzwi to spokojnie w 400zł się zamknie...
Jest: Coupe Typ85. Było: Audi 80B4 2.3E NG 133KM, Audi 80B2 1.6D JK 54KMhttps://audi80.pl/images/bykom_stop.gif

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga