Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 2.0 ABK] pompka centralnego

ODPOWIEDZ
pitus11
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2009, 08:35
Lokalizacja: opoczno

[80 B4 2.0 ABK] pompka centralnego

Post autor: pitus11 » 01 cze 2010, 21:46

[80 B4 2.0 ABK] Witam. problem mam z pompka od centralnego . Zamyka otwiera ale siedzac w samochodzie uslyszalem ze co 15 min +- samoczynnie slychac jak buczy tak jakby zamykala lub otwierala. dziekuje poprzednia sie spalila a konkretnie silnik sie spalil podejrzewam ze juz wtedy sie to dzialo. mam wrazenie jakby chciala dopompowac .

artekr4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2010, 09:32

Post autor: artekr4 » 12 cze 2010, 09:52

Witam ja mam problem ze swoją pompką a mianowicie po podłączeniu pompka cały czas pompuje czyli zamyka i otwiera zamki powiedzcie co jest nie tak. Jak podłączyłem inną pompkę to było wszystko ok czyli coś z pompką ale co mianowicie

to_nick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2010, 22:04

Post autor: to_nick » 12 cze 2010, 14:53

A szczelność instalacji pneumatycznej??
jak podłączasz inną pompkę to na tym samym wężyku czy innym??

artekr4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2010, 09:32

Post autor: artekr4 » 12 cze 2010, 17:23

to_nick pisze:A szczelność instalacji pneumatycznej??
jak podłączasz inną pompkę to na tym samym wężyku czy innym??
Tak jak podłączam inną pompkę na tym samym wężyku i jest wszystko ok a moja cały czas pompuje a jak ściągnę z niej wężyk i przytkam wyjście z pompki to się rozłącza więc musi być to wina chyba pompki bo skoro inna działa a moja nie

Awatar użytkownika
kermit1978
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 72
Rejestracja: 19 lip 2009, 14:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kermit1978 » 13 cze 2010, 21:21

Kiedyś miałem tak w swoim dawnym ABK i przyczyną takiego samoczynnego włączenia się pompki było (prawdopodobnie nieszczelność ) ponieważ kiedy otworzyłem boczny schowek cały silniczek był w kropelkach. I możliwe że coś spowodowało zwarcie a biedna pompka pompowała i pompowała aż się spaliła. W moim przypadku pomogła już tylko jej wymiana. Niestety do dziś dnia niewiem którędy mogła dostać się tam woda.
Bo zanim wymieniłem na drugą na usilnie próbowałem znaleść nieszczelność w błotniku, nadkolu nawet w lampie - w obawie że znów może się tak stać ale bez skutku.
Tak czy siak po wymianie regularnie sprawdzałem jej obudowę i nie zauważyłem tam więcej kropelek wody.

Pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga