Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Deskorolka

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
Awatar użytkownika
Słonik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6359
Rejestracja: 02 sie 2007, 12:58
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: Słonik » 21 cze 2010, 08:29

O widze sie ciekawie temat rozwinał.
Tak jak Ezu napisał; Automotive lifestyle.
He he ludzie sie w glowy pukaja dlaczego zamiast cos wazniejszego da siebie to zlotowki w auto leca ale jesi chodzi o mnie to jest w tym cos co nie pozwaa przestac, powiedziec pass, ja to sobie tlumacze tak ze kazdy powinien miec jakies hobby, jedni maja psa, inni papuge a ja mam Audi <mikolaj>
Racja z tymi dzieciakami bogatych rodzicow, niestety zycie pisze zupełnie inne scenariusze :roll:
Wy to macie chociaz jezdzace te auta, nie to co moje stare i brzydkie :mrgreen: :-P

Awatar użytkownika
pandamix
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 782
Rejestracja: 16 kwie 2008, 20:01
Lokalizacja: Parczew/Lubelskie

Post autor: pandamix » 21 cze 2010, 17:40

Kolczat o fotki się nie martw,będę miał lustrzankę w Ułęży,tak że na pewno chwile ulotne złapie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 21 cze 2010, 18:14

Słonik pisze:Wy to macie chociaz jezdzace te auta, nie to co moje stare i brzydkie :mrgreen: :-P
Dobra, dobra <ok>

Nom ja panowie mam podobnie. :mrgreen:

Awatar użytkownika
gornik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3207
Rejestracja: 08 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: gornik » 21 cze 2010, 18:46

Automotive lifestyle. Bo co potrzebne do szczęścia oprócz fun'u z dobrego auta.

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 21 cze 2010, 19:05

Whiskey z colą :-P Łukasz tutaj zajrzy i jak nic, poradnik na życie znajdzie :-D

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 21 cze 2010, 22:56

quick, no z ta lustrzanka to daj spokoj za 3k to bym sobie kupil drugi komplet brockow :D
ATLAS wlasnie to jest dziwna sprawa bo nie wiem jak to jest z tym ET do konca, czyono sie zmienia z szerokoscia felgi, tak ze dla 10cali ET20 jest wciaz te same jak przy 10,5?
Słonik, juz nie przesadzaj, mysl raczej jaki zapingalacz bedzie jak go dokonczysz, a widze ze przy montazu nowego motorka dbasz o kazdy szczegol, wiec bedzie gruuubo, jestem tego pewien ;]
pandamix, mam wielka nadzieje ze tam wpadne, choc takie slowa mnie coraz bardziej przekonuja zeby stanac na glowie, ale wpasc ;p mam nadzieje ze przynajmniej tym razem nie bede miec nie milych niespodzianek, a dla zabezpieczenia dobrze by bylo jechac z kims na dwa auta, a nikt z poludnia nie ma tyle hajsu zeby sie do was szarpnac :/ a na robienie zdjec to tak naprawde jak zobaczycie na zywo to auto to troche sie zawiedziecie bo mam mnostwo nie dorobek i mam rozne dziwne mysli wobec tego autka :(
gornik pisze:Bo co potrzebne do szczęścia oprócz fun'u z dobrego auta.
no jeszcze jakas babencja, ale nie mam co narzekac, przynajmniej poki co ;]

slugs
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 925
Rejestracja: 24 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: slugs » 21 cze 2010, 23:21

Offtopowo, w temacie lustrzanek chciałbym powiedzieć, że od roku smalę foty Canonem EOS 450 i bardzo sobie chwalę. Świetny aparat, nie wiem po ile teraz chodzi, ale jak spojrzałem na allegro jest sztuka używana za 1800zł.

Pół offtopowo, to czy opona 205/55 będzie dobrze leżała na feldze 10 calowej? Czy będą z nią jakieś problemy?

Bez offtopowo, fajne cabrio ;-)

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 21 cze 2010, 23:33

slugs, dzieki za komenta ;p
co do opony to profil 55 mnie miazdzy, nie wiem jak przy seryjnym zawiasie, ale mimo wszystko nie mam pomyslu jak otrzymac tyle gumy w obwodzie 10cali... opona bedzie za wysoka i moze zaczac pracowac na boki, a przy wiekszym naciagu niz moj to juz jest igranie ze sciagnieciem sie opony nawet przy profilu rzedu 40...
jezeli zagmatwalem to inaczej... moj naciag wogole nie pracuje na zakretach opona jest praktycznie tak sztywna jak felga, a jezeli podniesiemy profil to opona zacznie zachowywac sie jak przy rozmiarze 285/40 na 10calach z tym ze bedzie w stozku i nie bedzie sie tak dobrze spierac na kantach wiec moze jej sie pultnac i uciec... i prosze mi nie pisac ze to s mzonki ze sciagnieciem opon bo kultowa jetta w stylu US z sasiedniego miasta Tychy od moje znajomego ma wlasnie felgi z corvvetki 17"x10" zalozyl 205/40 i sciagnal opone przy nie duzej predkosci na pierwszym skrzyzowaniu z nabiciem cisnienia o wrtosci dobrych 3 barow...

Awatar użytkownika
kacper85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1585
Rejestracja: 26 sie 2008, 21:59
Lokalizacja: WF

Post autor: kacper85 » 22 cze 2010, 03:02

Kolczat pisze:dla zabezpieczenia dobrze by bylo jechac z kims na dwa auta, a nikt z poludnia nie ma tyle hajsu zeby sie do was szarpnac
To jedź przez Warszawę albo podłącz się do kolumny Łódzko/Mazowiecko/Podlaskiej w okolicach WWA. Zawsze to parę kilometrów w grupie :mrgreen:

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 22 cze 2010, 06:53

Kolcza, i właśnie tutaj mnie boli.. cena.. która sprawia, że się zastanawiam oraz to, że za taką kwotę mógłbym dużo zrobić przy aucie ;-D


slugs, a co byś polecił w podobnej cenie co twój z możliwością nagrywania filmów :-) ? Generalnie to laik za mnie w tej sprawie i nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie. Zdjęć na National Geographic robić nie będę ale fajnie byłoby móc kiedyś zrobić fajne zdjęcie ;-)

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 22 cze 2010, 07:18

kacper85, wydaje mi sie ze bym musial nadrobic pare km... a i tak mnie trzymie uczelnia bo mam egzamin w sobote i dopiero po jego odbyciu wyjezdzam prosto z Katowic, jeszcze sprobuje hajsu na zabezpieczenie pozyczyc i wpadne ;]
quick ja tam wole jednak liczyc na czyjs talent przy robieniu zdjec, wiec dlatego odpuszczam kupno porzadnego aparatu, ten co mam i w kalkulatorze i ten od ojca starczy na robienie zdjec bierzacych zdjec ;]
a co do zmian we wczorajszej dyskusji zapomnialem nadznaczyc ze sroba pokazana na zdjeciu ktora zrobila taka wyrwe na belce jest obrocona tak ze tylko lepek jest widoczny od spodu auta, dzieki czemu tam gdzie mam dziury na wsi i jezdzilem 35km/h teraz przelatuje dwa razy szybciej :D w koncu poprawil sie komfort i nie ma znaczenia czy jezdze na profilu 40 czy 65, nic mi juz nie przeszkadza i pozozstalo mi omijac tylko glebokie dziury co by felg nie pokrzywic :D

slugs
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 925
Rejestracja: 24 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: slugs » 22 cze 2010, 13:29

Kolczat, pytam o profil 55, bo tych to taczkami mogę sobie dowozić, bo mam łatwo dostępne. Jeszcze z moimi felgami się nic nie dzieje, więc póki mam czas to tak się rozglądam jaką by szerokość zapodać. Kombinuję 10 na tył, 9 na przód właśnie na 205/55, tylko nie wiem czy w praktyce to da radę i jak będzie taka opona na feldze wyglądać. Ew 9 na tył + dystans?
Jeśli chodzi o zawias to seria bye bye, dlatego w końcu się za felge wziąłem ;-)


Quick jak będę w domu to polukam co w cenie powiedzmy 2000 (tyle dasz?) można zakupić fajnego. Jeśli nie masz ochoty wkręcać się w temat fotografii to nie ma co szarżować, z cena i milionem obiektywów jeśli i tak się nie skorzysta w pełni z podstawowych możliwości lustrzanki...
Co do robienia fotek jak na National Geo to mogę podlinkować miejsce gdzie można sobie wypożyczyć, oczywiście na 24 godziny ;), poradnik na filmach, taki konkretny, w którym jest pokazane jak robią i jak samemu robić foty a'la NG

Awatar użytkownika
kacper85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1585
Rejestracja: 26 sie 2008, 21:59
Lokalizacja: WF

Post autor: kacper85 » 22 cze 2010, 14:44

Kolczat pisze:wydaje mi sie ze bym musial nadrobic pare km...
Mój błąd nie wiem czemu sobie wmówiłem, że jesteś z pomorza :-P

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 22 cze 2010, 16:56

Offtopując tutaj (póki co) ostatni raz to byłbym Ci wdzięczny za pomoc slugs.

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 23 cze 2010, 10:55

quick, lekko wladza jest za mna, nic wam tu nie grozi ;p hehehe :D
slugs pisze:i jak będzie taka opona na feldze wyglądać
jak zobaczylem 205/45 na 8,5" z przodu to sie przerazilem ze to byl najgorszy zakup do tego auta... naszczescie juz rozcialem kante w jednej kupilem nowy przegub, wiec troche popale gumy i na nowy sezon nizej przod i powrot do 205/40, pozatym sprawdz sobie w przeliczeniach rozmiarow opon czy 205/55/17 srednicowo nie jest wieksze od standartu 195/65/15 bo jezeli planujesz glebic auto to lepiej kolo zmniejszyc bo bedziesz miec pewnosc ze bedzie pasowac...
kacper85 pisze:Mój błąd nie wiem czemu sobie wmówiłem, że jesteś z pomorza
w sumie fajnie by bylo miec cabrio na pomorzu ;p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl