Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[1.8 T AEB] odciecie paliwa

ODPOWIEDZ
sopel85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 92
Rejestracja: 27 mar 2010, 09:30
Lokalizacja: Kalisz

[1.8 T AEB] odciecie paliwa

Post autor: sopel85 » 28 paź 2010, 20:17

Witam mam problem z immo albo cos w ten desen, mianowicie auto odpala mi i gasnie , problem kiedys juz taki wystepowal bo jak sie okazalo byla u mnie jakas dodatkowa rzezba ze stacyjka w ktorej byl immobilizer wtedy wyjalem kluczyk i zostawilem w domu ... po wlozeniu kluczyka do stacyjki problem zanikl, ale teraz kwestia wyglada duzo gorzej, kluczyk jest w tej dodatkowej stacyjce, wszystko niby ok , nowy aku bo stary zdechl ... kreci odpala i gasnie i tak w kolko, czy da sie jakos calkowicie wywalic immobilizer tzn usunac wszystkie jego elementy zeby auto nie posiadalo w ogole takiego ustrojstwa , silnik to 1.8 T oznaczenie AEB siedzi to w audi B4 ale widocznie ktos dodatkowa stacyjke zeswapowal wraz z silnikiem i chcial bym to wszystko usunac zeby ten silnik nie mial zadnych problemow z odpalaniem.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2010, 12:12 przez sopel85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Słonik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6359
Rejestracja: 02 sie 2007, 12:58
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: Słonik » 29 paź 2010, 09:52

Kolego jak na moj gust to problem u ciebie polega na tym ze rozkodowal sie kluczyk i nie rozlacza sie immo jak sam zauwazyles, ktos zeswapowal stacyjke zeby odpalao, wiadomo, bezsensu bo mogl tylko spirale od tamtej stacyjki zalozyc gdzies w aucie i obok niej przykleic np tasma jakas kluczyk.
Doraznie sprobowal bym bym zakodowac ponownie kluczyk do sterownika, procedur szukaj w sieci, np na ross-tech.com lub a4-klub.pl

Co do rozwiazania problemu to ratuje cie opcja wylaczenia immo w sofcie(uspienie immo), jest to jak najbardziej wykonalne i praktykowane, pytaj tunerow i elektronikow w okolicy, powinien to ktorys ogarnac bezproblemowo, jesli nie to wal na PW.
Pozdro :!:

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7334
Rejestracja: 25 sty 2007, 08:37
Imię: Motostacja
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 29 paź 2010, 10:35

_uwaga

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 29 paź 2010, 13:25

W A4 problem imo występuje dość często. Z biegiem lata styki się zabrudzają a brud osadza się na spirali. Sam przerabiałem problem z imo u siebie. U mnie pomogło przedmuchanie całości sprężarką (nie mogłem dobrać się bezpośrednio do spirali bo poducha siedziała dość mocno). Po przedmuchaniu już od ponad roku mam spokój. Co do pozbycia się imo to nie pomogę, ale spróbuj oczyścić styki przy spirali, może przynajmniej to pomoże.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga