Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Opinie - Audi a4b5 vs. VW Passat B5

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii a powinno być w dziale "Techniczne"
Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 01 lis 2010, 13:17

Zlosliwy_Dzin, jeden kupuje auto dla szpanu inny aby jeździło i służyło więc moim zdaniem twoje wywody są nieco nie na miejscu. A gadanie że nie kupuj przed liftem tylko po lifcie jest całkiem bez sensu - bo wiadomo, wszystko rozchodzi się o kasę. Jeśli szlibyśmy tym tokiem to dojdziemy do wniosku że kupuje się tylko nowe salonówki za 150tyś albo i lepiej.
Części samochodowe online - Motostacja

Awatar użytkownika
Zlosliwy_Dzin
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 119
Rejestracja: 02 sty 2008, 19:27
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Zlosliwy_Dzin » 01 lis 2010, 13:20

to bierz 10 tys i powodzenia w zakupie a4 lub paska najlepiej szukaj w komisie <ok>

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 01 lis 2010, 13:27

Zlosliwy_Dzin pisze:to bierz 10 tys i powodzenia w zakupie a4 lub paska najlepiej szukaj w komisie <ok>
W komisach to są szroty za dwa razy wyższą cenę :-P

A tak dla twojej ciekawości to za swoją A4 1,5 roku temu dałem nie całe 10tyś na gotowe z opłatami. Gdyby było mnie stać to pewnie szukałbym czegoś młodszego z 1,8T ale środki miałem ograniczone i nie żałuje bo to auto było strzałem w 10tkę jeśli chodzi o stan auta.

Można kupować auto pod kątem rocznika i wyglądu albo faktycznego jego stanu. Ja wolałem patrzeć na to drugie.
Części samochodowe online - Motostacja

Awatar użytkownika
Zlosliwy_Dzin
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 119
Rejestracja: 02 sty 2008, 19:27
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Zlosliwy_Dzin » 01 lis 2010, 13:34

to dobrze trafiłeś moj znajomy rok temu sprzedał zadbana fabię i poszedł do komisu po paska 98 rok 1.8 125 jeździłem nim ostatnio i do dziś nie wiem co on w nim widział dał 13 tys na blacie 250 tys ale ma dobre 150 tys więcej jest tak zniszczony w środku silnik zajechany wciskałem na 2 gas do końca a on ledwo do 4 tys nie mówiąc już ze to prawdopodobnie przeszczep ćwiartka na pewno wstawiana . I mi opowiada jak to on nie idzie 5 bieg i wszystkich wyprzedza a teraz beczy wszystko sie sypie ostry łeb i tyle a mi mówił ze mój golf jak ma 500 tys to złom :mrgreen:

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 01 lis 2010, 13:43

Zlosliwy_Dzin, znam takie historie bo sąsiad zrobił podobnie. 2 czy 3 lata temu kupił w komisie B4 2,0 tą niby 140 konną - z tego co pamiętam sporo za nią dał (znaczenie więcej niż była warta). Auto z zewnątrz prezentowało się super: obniżone, ładny alu, kilka dodatków, wyposażenie też niezłe. Ale co z tego jak to był szrot? Silnik to jedna wielka plama oleju i ledwie to jechało a paliło jak głupie. Sprzedał to później za połowę ceny którą dał.
Części samochodowe online - Motostacja

Awatar użytkownika
kolo98
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 10 kwie 2009, 00:37
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: kolo98 » 01 lis 2010, 14:23

Zlosliwy_Dzin, jak patrzysz na popularność samochodów to ani a4 ani passat nie spełni tych wymagań, bo obydwu jest na ulicach do porzygu, jedyna alternatywa to za cene tych aut kupic b4-kę i zrobić ją unikalnie tak jak to coponiektórzy koledzy na forum mają autka 17letnie a ludzie sie za nimi na ulicy oglądają. <ok>

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 01 lis 2010, 17:02

Co do popularności to ostatnio u mnie w okolicy sporo się narobiło A4 B5. Ceny tych aut spadły to i bardziej dostępne się zrobiły. Jeśli chodzi o passaty B5 to głównie combi spotykam.
Części samochodowe online - Motostacja

Awatar użytkownika
kolo98
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 10 kwie 2009, 00:37
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: kolo98 » 01 lis 2010, 18:15

KoralB3 pisze:kolo98, Byłem teraz w sklepie motoryzacyjnym kupowałem szczęki do audi i gadałem z kolesiem i powiedziałem mu o firmie FEBI a ten spojrzał na mnie jak na idiote i powiedział ze pracuje w tym zawodzie od 20lat i nie słyszał nigdy takiej firmy.. :-D Nie chciałem nic mówić no bo mam te swoje 16 wiosen tylko więc nie wypada ..

No to zmień sklep :mrgreen: Szkoda że o Lemfordera i TRW nie zapytałeś, bo może by powiedział że owszem ale do poloneza :shock:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga