Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Ekonomizer podciśnieniowy

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii a powinno być w dziale "Techniczne"
brodwars
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2008, 13:28
Lokalizacja: warszawa

ekonomizer w audi

Post autor: brodwars » 20 paź 2010, 16:17

Witam byly dwa rodzaje od fiata 125 czyli okrągly i podlużny ,stylistycznie? dobralem ten drugi zamontowalem go z lewej strony konsoli , i dziala od ponad roku idealnie! teraz tak :
jeszcze pare prawidel dotyczących montarzu w/w urządzenia! stosujemy rurki podciśnieniowe najlepiej siliconowe, podlączamy jak najbliżej kolektora ssącego, najlepiej kupić lącznik wkręcany w kolektor ssący OD GAZU LPG ja podlączylem sie trójnikiem który mi pozostal po wymianie gaźnika ,pomiędzy kolektor ssący? a parownik w komplecie ekonomizera? powinny być podstawka ruchoma, przewód elektryczny oraz przewód gumowy i igla do wpięcia się w przewód od serwa, zezrozumiaych względów? nie dziurawiem sobie przewodu od wspomagania ,jeszcze jedno econ jest podświetlany ja zamalowalem żaróweczkę na czerwono i teraz? wygląda? bajka nestety jest jedna bolaczka jak zamontujemy? to na zawsze! pozostanie dziura na konsoli od dolu puszczamy podciśninie oraz dwa przewody elektryczne ,pamiętajmy o tym .
P.S econ w audi pokazywal tylko koniecznośc zmiany biegu a ten? pokazuje wszystko ,stopień pracy silnika na danym przelożeniu ! i chwilowe zuzycie paliwa oczywiście? lpg oraz etylina :) Obrazek
drugie nie ostatnie:)

wziut
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 21
Rejestracja: 22 lip 2007, 18:22
Lokalizacja: Miroslawiec/Szczecin

Post autor: wziut » 04 lis 2010, 12:04

Ja wybrałem ten sam typ wakuometru, z dodatkowym wskaźnikiem ładowania. Nie miałem jednak tej podstawki do zamontowania go, dlatego wymyśliłem inny sposób montowania bez jakiegokolwiek wiercenia. Co prawda ładowanie jest jeszcze nie podłączone a i rurka jest "na wierzchu", ale wydaje mi się że wygląda to dobrze. W weekend zrobię zdjęcie jak to wygląda.
miłość jest tylko jedna

Zablokowany

Wróć do „Inne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga