Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ 80 B4 Coupe] 3 problemy- nawiew, podświetlenie, fotel podg

ODPOWIEDZ
Bananrnr
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 07 kwie 2008, 13:25
Lokalizacja: Ruciane-Nida/Wa-Wa

[ 80 B4 Coupe] 3 problemy- nawiew, podświetlenie, fotel podg

Post autor: Bananrnr » 24 lis 2010, 18:07

Witam.
Mam trzy problemy w swojej perełce tj.
1. Nawiew działa mi tylko na 4 biegu ani 1,2,3 nie działają. Ostatnio jechałem w dłuższą podróż i po jakiś 300 kilometrach przestał działać nawiew no oprócz wspomnianego 4 b iegu.
2. Kolejnym problemem jest brak podgrzewania fotela kierowcy. Fotel pasażera grzeje normalnie od 1 do 6 na a niestety fotel kierowcy nie grzeje wcale.
3. Nie działa mi podświetlenie dodatkowych zegarów tj. ładowanie akumulatora itp.

Proszę was o pomoc ponieważ nie wiem czy to mogą być bezpieczniki (jeśli tak to czy ktoś wie które bezpieczniki są odpowiedzialne za nawiew, podświetlenie no i podgrzewanie fotela) czy może jakaś grubsza sprawa????
Z góry dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
jmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2456
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: [ 80 B4 Coupe] 3 problemy- nawiew, podświetlenie, fotel

Post autor: jmm » 24 lis 2010, 19:32

Bananrnr pisze:Witam.
Mam trzy problemy w swojej perełce tj.
1. Nawiew działa mi tylko na 4 biegu ani 1,2,3 nie działają. Ostatnio jechałem w dłuższą podróż i po jakiś 300 kilometrach przestał działać nawiew no oprócz wspomnianego 4 b iegu.
2. Kolejnym problemem jest brak podgrzewania fotela kierowcy. Fotel pasażera grzeje normalnie od 1 do 6 na a niestety fotel kierowcy nie grzeje wcale.
3. Nie działa mi podświetlenie dodatkowych zegarów tj. ładowanie akumulatora itp.

Proszę was o pomoc ponieważ nie wiem czy to mogą być bezpieczniki (jeśli tak to czy ktoś wie które bezpieczniki są odpowiedzialne za nawiew, podświetlenie no i podgrzewanie fotela) czy może jakaś grubsza sprawa????
Z góry dzięki za pomoc.
1. Padły Ci rezystory silnika dmuchawy, poszukaj na forum, dużo o tym było, typowa usterka w tym modelu.
2. Sprawdź bezpiecznik, odepnij wtyczkę pod fotelem i sprawdź czy dochodzi do niego napięcie po uruchomieniu grzania.
3. Wymień żarówki :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga