Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9TD]Przełącznik ciapło/zimno

ODPOWIEDZ
boro05
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 35
Rejestracja: 09 wrz 2010, 14:33

[B4 1.9TD]Przełącznik ciapło/zimno

Post autor: boro05 » 01 gru 2010, 09:33

Witam, mam problem z ogrzewaniem a w zasadzie jego brak, problem stanowi pokrętło ciepło/zimno, wcześniej nie miałem ogrzewania tak samo to przy okazji będąc u mechanika wspomniałem aby zobaczył co jest z tym nie tak i sie okazało że pokrętło nie reaguje na manipulowanie nim, wsadził rękę pod deske rozdzielczą ze strony nasażera pod schowkiem, i coś wciskał przez co manualnie przełączył na ciepło i grzało bardzo ładnie, zaznaczył żeby nie ruszać pokrętła bo sie spieprzy znowu, dałem samochód kobiecie podkreślałem kilka razy żeby tego nie robila i zgadnijcie czy posluchala...;/ hehe. I teraz mam pytanie czego powinienem szukać pchając łape do środka? co wciskać? w którą strone? może jakiś schemacik jak znalezc ten mechanizm aby samemu podkręcić to?

grzesiek20-85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 02 wrz 2010, 23:01
Lokalizacja: Sierpc/Mazowieckie

Post autor: grzesiek20-85 » 01 gru 2010, 11:01

musisz panie szukać linki i wyciągnąć ją do siebie (wepchnąć), nie pamiętam dokładnie, ale najrozsądniej będzie wyjąć panel środkowy i zrobić na tip top, chyba nie chcesz cały czas grzebać pod schowkiem. pzdr.

Turab H
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 18 lis 2010, 22:54

Post autor: Turab H » 01 gru 2010, 11:06

Dokładnie ja powiedział kolega, musisz wyjąć panel, lub wyciągnąć radio i wtedy dostaniesz się do panela z góry, w tym przypadku spada linka szczególnie sterujaca nawiewem do wnętrza pojazdu, musisz ja włozyc i zabezpieczyć.

grzesiek20-85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 02 wrz 2010, 23:01
Lokalizacja: Sierpc/Mazowieckie

Post autor: grzesiek20-85 » 01 gru 2010, 12:24

jak nie wiesz jak wyjąć ten panel, to napisz na prywata wyślę Ci instrukcję "Tobie będzie potrzebne tylko wyjęcie środkowego panela, tego od radia włączników, nawiewów). W tej instrukcji masz kawałek poświęcony demontażowi właśnie tego panelu. pzdr.

Awatar użytkownika
SoNiK__
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 67
Rejestracja: 06 lis 2009, 00:25

Post autor: SoNiK__ » 01 gru 2010, 12:43

Dokładnie jak chlopaki piszą nic dodać nic ująć. Prawdopodobnie walnął zatrzask od linki lub posypala sie calosc lub tylko cos z czegoś spadło.MOzna to ogarnąc spokojna głowa. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga