Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[abc b4 2,6] dziwna praca silnika nawiewu i temperatury

ODPOWIEDZ
adama

[abc b4 2,6] dziwna praca silnika nawiewu i temperatury

Post autor: adama » 05 gru 2010, 13:27

witam mam takie pytanie jak wlącze nawiew na panelu na 4 najwyzszy to po jakis osiąnieciu przez silnik 50 stopni tak pi razy oko nawiew tak jakby wlanczal jeszcze jeden bieg hodzi oto tak slyhac szum jak by sie webasto wlanczalo tylko ja niemam webasta oco hodzi a i jeszcze jedno w aucie pokazuje mi temp 50-80 stopni mam w polowie zakrytą chłodnice i podłoge pod autem a on nadal niechce sie grzac dodam ze przed sniegiem wszystko dzialalo ok

Mixer82
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2010, 00:37

Re: [abc b4 2,6] dziwna praca silnika nawiewu i temperatury

Post autor: Mixer82 » 06 gru 2010, 02:13

a temp masz żeczywiscie tak jak ci pokazuje czy tylko ci pokazuje ?? miałem podobną sytułacje tyle ze mi pokazywało podczas jady 115-120 i spadało na 50 a w zeczywistości było może z 60-70 mieżyłem termometrem czujniki nieraz się psują i maja takie wachania

adama

Post autor: adama » 06 gru 2010, 13:36

niestety nik nieumie mi tego sprawdzic a co zrobiles by bylo dobrze

Mixer82
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2010, 00:37

Post autor: Mixer82 » 06 gru 2010, 22:06

pożyczyłem od kumpla czujnik temp. Bo nie byłem pewien czy to czujnik czy jakieś zwarcie w elektryce i wsadziaiłem do siebie trochę pojeździłem i było ok średnia temp. pokazywało mi około 70 a 80 stopni więc mu oddałem a a sobie kupiłem nowy koszt około 28 zł

[ Dodano: 2010-12-06, 22:10 ]
widzę że wozisz się 2.6 silnikiem ja mam ABT 2.0 ale pare dni temu miałem poważną awrję silnika i zastanawiam się nad wsadzeniem 2.6 mógłbyś opisac mi tak ogólne parametry miedzy innymi spalanie i awarynjosc silnika bo mam jeszcze 2 typy do wyboru ABK i ABC

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga