Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[AAH] Katalizatory

Wszystko co tyczy się silników V6
pecet
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 173
Rejestracja: 01 kwie 2007, 00:57
Lokalizacja: Mińsk Maz
Kontakt:

Post autor: pecet » 06 sty 2011, 20:33

Bo na tym forum tak jest, że jak ktoś obcy katuje auto to debil z małym ptaszkiem, a jak "swój" wstawi filmiki na których zapiernicza nawet 200km/h po obśniezonych drogach publicznych komentując przy tym soczyście innych prawidłowo jezdzących kierowców, to nie dość że złego słowa na niego nikt nie powie to jeszcze wszyscy się podniecają tymi wyczynami.

Awatar użytkownika
keczy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2143
Rejestracja: 11 sty 2007, 22:34
Lokalizacja: Łowicza centrum

Post autor: keczy » 06 sty 2011, 20:45

Lucazzz pisze:wcale teraz nie bede bronil kolegi mAr$zx, ale niech kazdy teraz pomysli czy choc raz w swoim zyciu kiedy byl w posiadaniu swojego audika nie przypalil gumy, nie przyswirowal, nie przystartowal spod swiateł, czy nie swirowal na łapie itd. tak jak pisze , nie mam zamiaru nikogo usprawiedliwiac (2 filmiku nie widzialem :mrgreen: -moze to i dobrze), ale mysle ze obelgi typu d...l, idi..a sa tu conajmniej niesprawiedliwe, a to ze ma gosc AAH i czasem potrafi zrobic tzw FUN, i wrzucil na YT (niepotrzebnie chyba) to juz jego sprawa, byc moze troche przegiol, ale popatrzcie czasem na siebie...

Dziekuje

Dobranoc

<piwo>
Calkiem normalna sprawa, przeciez nie kupuje sie auta ktore ma duzo koni zeby jezdzic 40km/h :mrgreen: Sam ostro wariowalem jak mialem 16v i sprawialo mi to olbrzymia przyjemnosc. Jaka jest roznica pomiedzy kims kto kreci baczki q na asfalcie, a kims kto robi to na sniegu? Wlasciciwe tylko jedna, ten pierwszy bedzie jechany przez ludzi ze katuje auto, ten drugi bedzie chwalony ze pieknie lata :-P

Awatar użytkownika
blacksjz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 514
Rejestracja: 12 kwie 2008, 17:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: blacksjz » 06 sty 2011, 21:05

Według mnie co kogo obchodzi kto co robi ze swoim autem
masz swoje to dbaj sobie , dla mnie mógłby to auto pociąc na części i co miałbym pisać ze jest debile m?

Awatar użytkownika
Lucazzz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2239
Rejestracja: 11 maja 2009, 17:35
Lokalizacja: Kraków/ WSW

Post autor: Lucazzz » 06 sty 2011, 21:20

keczy pisze:
Lucazzz pisze:wcale teraz nie bede bronil kolegi mAr$zx, ale niech kazdy teraz pomysli czy choc raz w swoim zyciu kiedy byl w posiadaniu swojego audika nie przypalil gumy, nie przyswirowal, nie przystartowal spod swiateł, czy nie swirowal na łapie itd. tak jak pisze , nie mam zamiaru nikogo usprawiedliwiac (2 filmiku nie widzialem :mrgreen: -moze to i dobrze), ale mysle ze obelgi typu d...l, idi..a sa tu conajmniej niesprawiedliwe, a to ze ma gosc AAH i czasem potrafi zrobic tzw FUN, i wrzucil na YT (niepotrzebnie chyba) to juz jego sprawa, byc moze troche przegiol, ale popatrzcie czasem na siebie...

Dziekuje

Dobranoc

<piwo>
Calkiem normalna sprawa, przeciez nie kupuje sie auta ktore ma duzo koni zeby jezdzic 40km/h :mrgreen: Sam ostro wariowalem jak mialem 16v i sprawialo mi to olbrzymia przyjemnosc. Jaka jest roznica pomiedzy kims kto kreci baczki q na asfalcie, a kims kto robi to na sniegu? Wlasciciwe tylko jedna, ten pierwszy bedzie jechany przez ludzi ze katuje auto, ten drugi bedzie chwalony ze pieknie lata :-P
I o to mi własnie chodzilo... <ok>

Dziekuje,

Dobranoc po raz 2....

seba1025
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 435
Rejestracja: 29 lip 2007, 23:29
Lokalizacja: z kąd koła nisą

Post autor: seba1025 » 06 sty 2011, 23:34

iście interesujące, szkoda że nie widziałem 2 filmiku. Jak dla mnie może i katuje, ale te auta potrafią znieść dużo więcej, ale jak widać po filmiku stan auta lepszy niż nie jednego emeryta w wieku 25-30 lat.
Żeby nie było za pięknie jedyne do czego można się przyczepić to do dziecinnej odpyskówki ... jak dla mnie napisał by treściwie że dba o auto i auto miewa się dobrze bez wyrażania się niechlujnie i negatywnie na temat innych osób to by chłopak był na poziomie, no ale zdarza się w chwilach uniesienia.

mAr$zx
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2010, 18:40
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mAr$zx » 07 sty 2011, 18:37

Odpyskówki powiadasz? a co byś powiedział jakby ktoś mówił o Tobie, że jesteś palantem bo "katujesz" auto? Twoje auto.

niepowtarzalny8
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 113
Rejestracja: 16 mar 2010, 23:15
Lokalizacja: SRC

Post autor: niepowtarzalny8 » 07 sty 2011, 19:03

teraz dopiero widziałem ten filmik i ja bym tego nie robił osobiście (może temu ze nie miałbym gdzie) ale jak Tobie sprawia to frajde to czemu nie
jakby nie było Twój cyrk Twoje małpy więc ja w tym problemu nie widze

Awatar użytkownika
Przemo80b3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1069
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:43
Lokalizacja: Białystok/Podlaskie

Post autor: Przemo80b3 » 07 sty 2011, 19:08

mAr$zx pisze:niestety posiadając 1.8 b3 nie jesteś nawet w stanie sobie go przedłużyć jak to się zwykło mówić że samochód jest przedłużeniem męskości to w Twoim przypadku twój samochód nawet go skraca zarazem obniżając Twoje morale stąd Twoja złośliwość dlatego doszukujesz się takich powiązań pomiędzy samochodami a ptaszkami ale cóż takie masz prawo. Co do nieszanowania auta to minęło już parę ładnych lat a moje b4 ma się nadzwyczaj dobrze więc nie wiem o co wam chodzi z tym nieszanowaniem.... nie wiem czy boli was to że wasze 1.8 b3 czy b4 ABK czy też ABT tak nie potrafią czy o co wam chodzi, że takie "docinki" z waszej strony czytam.

[ Dodano: 2011-01-06, 17:42 ]
MorajB4 pisze:w drugim filmiku pokazane jest jaki to on mądry jest 8-)
a Ty jaki mądry jesteś? jak do 2.0 które praktycznie nie jedzie i najpierw słychać potem widać a potem jak już nie widać to długo jeszcze słychać dajesz jak to nazywasz "kapcie" które są znaczną przewagą formy nad treścią i nawet do aut o wiele mocniejszych są dużo za duże.
Spokojnie ludzie, ale takie komentarze typu, ''że jak ktoś ma B3 1.8 to jest pokrzywdzony, czy jest nikim'' no bez przesady :roll:
To jest twoje auto i tyle. Ale te 2.8, 174KM to jest przystosowane do tej mocy i obciążeń i takie bączki nic złego nie uczynią w aucie ;-)

mAr$zx
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2010, 18:40
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mAr$zx » 07 sty 2011, 19:40

Absolutnie nie neguje nikogo za to czy ma b2, b3, b4 czy też a4 b8, ale jak mi tu niejaki morus próbuje przypisać, że nie mam ptaszka i dlatego "katuje" b4 i chce się popisywać bo jestem sam, żeby zwrócić na siebie uwagę, to mówię tylko że skoro samochód ma rekompensować brak ptaka to w jego przypadku jego 1.8 b3 nie może nawet takiego braku zrekompensować i wyleczyć go z jakiegokolwiek kompleksu. Bo to on łączy te dwie sprawy a nie ja. Jeszcze raz powtarzam, żeby nikt mnie źle nie zrozumiał bo tego bym nie chciał dla mnie każdy bez względu na to czym jeździ i jakie ma kompleksy jest równy.

Awatar użytkownika
IC69
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 4800
Rejestracja: 05 sty 2007, 22:48
Imię: Irek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: IC69 » 07 sty 2011, 20:32

mAr$zx, rozumiem Twoje oburzenie komentarzami na swój temat, ale toczysz wojnę z userami, których nie widziano tu już od prawie dwóch lat. Skoro znalazłeś temat uwłaczający Twojej osobie, to trzeba było zgłosić go do moderacji, a nie rozdmuchiwać na nowo, rozpętując przy okazji małą burzę, swoją niezbyt trafną (jak widzisz) ripostą.

Bez urazy, ale w związku z powyższym, jestem zmuszony zamknąć ten watek.

Zablokowany

Wróć do „Silniki V6”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl