Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 Avant]Brak świateł długich

Damian1406
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 114
Rejestracja: 13 kwie 2007, 09:23

Post autor: Damian1406 » 25 kwie 2007, 10:36

Już zrobione, światła długie działają. W sumie to śmieszna sprawa była, sprężynka która pociągała blaszkę od długich świateł po prostu spadła i tyle. No ale musiałem ściągnąć kierownicę, odłączyć airbaga żeby się tam dostać. Najgorsze było to żeby wszystko poskładać tak jak było, strasznie precyzyjna robota. Na szczęście żadne styki nie były popalone i są czyściutkie.
Teraz muszę tylko jechać na VAGA i zresetować komputer bo po ściągnięcu airbaga pali mi się kontrolka.
[/u]
DAMIAN

Swierzak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 23
Rejestracja: 25 lut 2007, 19:29
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Swierzak » 25 kwie 2007, 13:01

Dla innych zainteresowanych tym tematem, chciałbym powiadomic, ze jeśli wyciągniecie zegary, to po levej stronie pod deską, jest wogóle nie widoczny przekaźnik. Przeczysciłem go i jest wporządku, chociaz się "pali".. czuć w samochodzie jak sie przepala. Akutalnie jest on do wymiany, ale już wiem przynajmniej w czym twki problem.

Damian1406
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 114
Rejestracja: 13 kwie 2007, 09:23

Post autor: Damian1406 » 25 kwie 2007, 14:28

Damian1406 pisze:Już zrobione, światła długie działają. W sumie to śmieszna sprawa była, sprężynka która pociągała blaszkę od długich świateł po prostu spadła i tyle. No ale musiałem ściągnąć kierownicę, odłączyć airbaga żeby się tam dostać. Najgorsze było to żeby wszystko poskładać tak jak było, strasznie precyzyjna robota. Na szczęście żadne styki nie były popalone i są czyściutkie.
Teraz muszę tylko jechać na VAGA i zresetować komputer bo po ściągnięcu airbaga pali mi się kontrolka.
[/u]
Sprawa załatwiona, komputer zresetowany, błędy zlikwidowane. wszo ok.
DAMIAN

Awatar użytkownika
guzio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 65
Rejestracja: 06 cze 2007, 22:26
Lokalizacja: Chełm

Post autor: guzio » 14 sie 2007, 12:39

Miałem takie same objawy jak "Damian1406" czyli czasami działały długie światła a czasami nie.Popsikałem Kontaktem do styków i tylko na kilka tygodni pomogło.

Odkręciłem poduszkę,i zacząłem ściągać kierownice, i u mnie jest pod kierownicą taka sprężyna-taśma coś podobnego jak w zegarku.Nie ściągałem dalej kierownicy,żeby mi sie coś nie wysypało.
Czy potem idzie domowym sposobem założyć tę sprężynę (ona jest do odbijania kierunkowskazów?)
Czy poza tą sprężyna są jeszcze jakies niespodzianki przed "pająkiem"?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga