Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.6 ABC LPG]cieknące weże cieczy chłodzącej i odpowietrznik

Wszystko co tyczy się silników V6
Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7334
Rejestracja: 25 sty 2007, 08:37
Imię: Motostacja
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 10 lut 2011, 20:21

Marek85, chyba przypomniałeś sobie o tematach na tym forum po tym jak "spotkaliśmy się" na lpgforum <ok>

Co do tych plastikowych trójników które dają do parownika to chyba one zawsze ciekną. Nie wiem po co takie zakładają, chyba tylko po to żeby tylko kilka groszy zostało gazownikowi w kieszeni.

Awatar użytkownika
Marek85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 118
Rejestracja: 24 lis 2009, 09:40
Lokalizacja: Opole

Post autor: Marek85 » 11 lut 2011, 00:46

aldi pisze:Marek85, chyba przypomniałeś sobie o tematach na tym forum po tym jak "spotkaliśmy się" na lpgforum <ok>
tak zgadza sie , staram się odpowiedzieć na pytania które sam wczesniej zadałem.
aldi pisze:Marek85Co do tych plastikowych trójników które dają do parownika to chyba one zawsze ciekną. Nie wiem po co takie zakładają, chyba tylko po to żeby tylko kilka groszy zostało gazownikowi w kieszeni.
zgadza sie gazownicy (nie chce wrzucac wszytskich do jednego worka) ale tych po ktorych cos poprawialem naprawde staraja sie przyoszczedzic na wszytskim, jest to spowodowane tym ze sam klient wymaga by bylo tanio. potem klienci sa zdziwieni ze auto nie jedzie albo przepuszcza przez siebie tyle gazu co powietrza, dzisiaj np poprawialem w audicy kolegi, opaski ''trytytytki'' na cybanty gazolmen nawet powiesil na mega trytytytce dlugiej jak pasek od spodni parownik,oczywiście zamiast płynu do chlodnic byla woda. gdy kumpel do niego podjechal by go opierdzielic to ten pokazal opakowanie po opaskach gdzie jest napisane wytrzymalosc do 40kg i dodal na odpierdziel ''przeciez chcial pan tanio''.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki V6”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl