Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Alarm seo concerto

ODPOWIEDZ
fan33
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2010, 19:45
Lokalizacja: Mazury

Alarm seo concerto

Post autor: fan33 » 19 lut 2011, 00:22

Mam mały problem z pilotem a mianowicie otwiera mi centralny ale juz go nie zamyka, domyslam sie ze padła bateria w pilocie (drugi działa bez zarzutów), Tylko ze po rozkreceniu pilota nie mam kompletnie pojecia jak wymienic tą baterie:) Blaszka przytrzymujaca baterie od góry ma trzy nóżki z czego dwie sa chyba przylutowane do płytki. Czy da sie to jakos delikatnie wyjąc czy trzeba rozlutowywac??
Ostatnio zmieniony 19 lut 2011, 11:11 przez fan33, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kokolino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3371
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:39
Imię: Radosław
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kokolino » 19 lut 2011, 08:14

fan33, na początek _uwaga

Może wrzuć jakąś fotkę to lukniemy. Moim zdaniem powinno się dać wymienić bez lutowania. Swoją drogą to skoro pilot działa przy otwieraniu to raczej winy szukałbym gdzie indziej niż w baterii.

damian1203
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2011, 17:07

Post autor: damian1203 » 22 lut 2011, 17:20

Miałem dzis rano ten sam problem, otworzyłem samochod, ale nie mogłem go zamknąc pilotem, przy pomocy klucza wszystko działalo jak nalezy. Mam alarm seo, zakladany listopadzie przez firmę. Samochod to golf iii, silnik 1z, silowniki pneumatyczne. Jest to dziwny przypadek, gdyz za kazdym razem moglem otworzyc samochod z pilota, a zamknac juz nie. Podczas zamykania, uzbrajal sie sam alarm, zadnej reakcji ze strony silownikow. Mysle, iz przyczyną mogł byc mroz, (-20). Po południu gdy temp. wynosila -8, wszystko działało jak nalezy. Dodam, iz wczesniej 2 razy zauwazylem, ze podczas zamykania, dzialo sie to samo tylko jednorazowo, za druga probą samochod sie normalnie zamknal. (temperatury oscylowaly w granicach 0 do -5.) Tak jak napisalem wyzej. teraz wszystko wrocilo do normy. Jesli znowu sie to powtorzy, pojade do serwisu SEO. Czy moze ktos sie wypowiedziec, czy to mroz jest tego przyczyną? Czy centrala do wymiany? Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga