witam chcialbym przedstawic swoj nowy nabytek jest to b3 z 89r silnik 1.8 DN 112km. samochod znalazlem praktycznie w stanie dobrym stal na podworku auto zlomu i blagalo zeby ktos je kupil i tak zrobilem za cene 400zl. silnik jest dosc zywy wymienione zostaly swiece palec kompulka kompletny rorzad przeguby drazki itp i jestem zadowolony. zalozylem rowniez instalacje gazowa.
czekam na opinie szanownych kolegow i kolezanek. pozdrawiam tabaluga <rotfl>
kolego jak po wymianie podstawowych rzeczy tak jak zawieszenie, hamulce itp, jako tako autko chodzi to zrobiles interes rzycia ^^ ps...a te przednie lampy to chyba od duzego fiata.hehe
Się nie dziwie że myślał że to z BMW jak nawet kołpakusy ma z BMW.
Sprzedaj te lampy to już CI się prawie samochód zwróci heh super okazja za fajne autko,
Gratulacje nabytku(w tej cenie to u mnie maluchy chodzą ). Aż dziw bierze(przynajmniej mnie), że poczciwe B3 trafiają na złom :roll: . Jak się sprawuje silniczek? Jak na LPG? Jaki przebieg autka?
P.S: Zegary dodatkowe są warte połowę auta .