Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2,6 ABC] Uszczelka pod kolektorem wydechowym

Wszystko co tyczy się silników V6
boskijacek447
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 298
Rejestracja: 01 lut 2007, 18:05

Post autor: boskijacek447 » 13 lut 2011, 21:33

Ja ostatnio wyjmowałem głowice i patrzyłem jak to jest wszystko ułozone, wg mnie nie ma opcji zeby wykrecić kolektor wydechowy , w szczególnosći ten od strony kierowcy
Ja wyjąłem go z głowica innej opcji nie widziałem
co do rozrzadu to ustawienie go w naszym audi jest dość proste nawet bez blokady mozna go ustawić bez problemu, dzis własnie przerabiałem temat

tak z ciekawosci zapytam ile kosztuje wymiana rozrządu ??
jest przy tym mnóstwo roboty, ja zdjałem zderzak i wyciągnąłem chłodnice przed samochód dlatego ąltwo było mi odkrecic koło paska wielorowkowego, zeby odkręcic te 8 śrub trzeba miec troche miejsca[/i]

ruti
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2011, 21:17

Post autor: ruti » 14 maja 2011, 22:00

odswierze kotleta. panowie mam do wymiany uszczelke pod kolektorem wydechowym po stronie kierowcy audi cabrio 2.6V6. czy jest opcja wymienienia jej bez wyciagania silnika??? wiem ze na pewno ciezki temat ale czy jest opcja wydarcia go na aucie????

Awatar użytkownika
lelum
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 101
Rejestracja: 28 sty 2008, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lelum » 15 maja 2011, 12:27

tak, razem z głowicą

ruti
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2011, 21:17

Post autor: ruti » 20 maja 2011, 08:40

no to panowie jestescie w bledzie ze nie ma opcji wyjecia kolektora po stronie kierowcy bez wyciagania silnika lub glowicy. da sie i to spokojnie. odkreca sie lape silnika, poduszke przykrecona do nadwozia i jest wszystko jak na dloni. trzeba miec tylko dlugie przedłużki do nasadek i tyle. klucze 10,12,13,17 i imbusy i tyle.

Awatar użytkownika
marcobass
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 41
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:00
Lokalizacja: Wipsowo

Post autor: marcobass » 30 maja 2011, 22:40

hehe ja u siebie osobiście wykręciłem kolektor od strony kierowcy bez zdejmowania głowicy, aczkolwiek miejsca po h... tam jest <ok>tak więc dobre klucze i wprawna ręka. a co lepsze mam urwaną szpilkę od kolektora tak że bez zdejmowania głowicy się nie obędzie :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki V6”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl