Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B3 1,8]Serwo i pompa do wymiany ??

ODPOWIEDZ
Andrew^

[80 B3 1,8]Serwo i pompa do wymiany ??

Post autor: Andrew^ » 02 wrz 2007, 15:09

Witam wszystkich parafian ;-)
coz mogl bym robic innego w ladna niedziele jak nie dlubac przy mojej "padlinie" inaczej juz tego scierwa nazwac nie moge ;-)

dzis przyszla pora na serwo bo lapalo lewe powietrze, wiec zakupilem nowe odkrecilem ten kolnierz ktory znajduje sie w tylniej czesci serwa patrzac na silnik, wciskajac trzpien z widelkami do serwa z miejsca (A) uchodzi powietrze czy to prwidlowe ?? czy osoba ktora mi sprzedala to serwo oszukala mnie i serwo jest spier... ??

Druga sprawa wykrecilem pompe hamulcowa przy uszczelkach od zbiorniczka wyrownawczego jest zeszla farba od plynu hamulcowego i wdala sie lekka korozja i sniedz,
Czyscic pompe papierem sciernym malowac i czym ja potem wyplukac zeby "wyplula" ew. opilki po tarciu papierem sciernym czy mam kupic nowa pompe ?? albo reperaturki ??

Przepraszam za wulgaryzmy jesli tak owe sie znajduja w tekscie ale nie mam juz sil sam radzic sobie z moja "padlina"

Obrazek

Bez powazania dla mojego Audi,
Andrzej ;-)
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2007, 21:35 przez Andrew^, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czarekj
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2768
Rejestracja: 15 sty 2007, 19:30
Lokalizacja: Warszawa/Zambrów

Post autor: czarekj » 02 wrz 2007, 16:14

Skoro tak się wyrażasz o swoim Audi to ja niestety Ci nie pomogę. Sorry.

Andrew^

Post autor: Andrew^ » 02 wrz 2007, 19:10

wyrazalem sie do pewnego momentu ;-)
Pojecie masz bardzo rozlegle o tej marce bo czytalem wiele twoich postow, ale zachowanie jak baby ;-)

madazaw
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 243
Rejestracja: 09 sie 2007, 19:16
Lokalizacja: Kurpie

Post autor: madazaw » 02 wrz 2007, 20:25

"wciskajac trzpien z widelkami do serwa z miejsca (A) uchodzi powietrze" prawidłowy objaw
(koles nie stuknal cie w rogi),co do pompy to kup nowa,jezeli ta slabo dziala,a jezeli dobrze to tez kup nową,daj zarobic handlowcom,nie odbieraj ludziom chleba i jezdzij do warsztatów,samemu nic nie naprawiaj :)
Adam

Awatar użytkownika
kilerek 23
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 121
Rejestracja: 19 mar 2007, 16:44
Lokalizacja: konin

Post autor: kilerek 23 » 02 wrz 2007, 20:30

co do tej korozji to jeżeli ona jest na zewnątrz to raczej nic nie szkodzi a swoją drogą to lepiej jak sie wymienia pompe a nie zakłada jakieś reperaturki... co do serwa to wytłumaczył kolega wyżej..
kilerek

Andrew^

Post autor: Andrew^ » 02 wrz 2007, 22:32

hmmm pompa hamulcowa to juz przesadzone pojdzie nowa,
ale co do serwa mam obawy bylo pokorodowane i w jednym miejscu pukniete mialem je oczyscic z rdzy i wymalowac ale rdza dosyc mocno sie wrzarla :-/

Czy wy tez tak macie ze probojecie ze swoich aut zrobic nowe auto ?? :-P
moze to dlatego ze to moje pierwsze :oops:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maglownice, końcówki drążków, geometria.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga