Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 all] Rzadka wersja climatronic'a

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Goraht
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2007, 21:46
Lokalizacja: Wrocław

[80 B4 all] Rzadka wersja climatronic'a

Post autor: Goraht » 26 wrz 2011, 20:55

Witam. Zwracam się do forumowiczów z pytaniem o climatronic - taki jak na zdjęciu poniżej. Znalazłem tylko jeden wątek, z 2007 roku, o tej rzadkiej wersji automatycznej klimatyzacji. Czy ktoś mógłby mi coś więcej o nim powiedzieć? Czy będę w stanie gdziekolwiek znaleźć części zamienne? Ktoś się z czymś takim spotkał? Mam na oku samochód z taką klimą i rozważam jego zakup.

Obrazek

Awatar użytkownika
Dreamer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 277
Rejestracja: 03 cze 2011, 17:44

Post autor: Dreamer » 26 wrz 2011, 21:15

O proszę i już czegoś nowego się dowiedziałem o swoim samochodzie. Że coś takiego w ogóle bywałło w B4. Ciekaw jestem dalszej rozmowy na ten temat bo powiem szczerze, że pierwsze słysze o czymś takim w tych samochodach.

Awatar użytkownika
siwy23j
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 277
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:42
Lokalizacja: EKU/WPI

Post autor: siwy23j » 26 wrz 2011, 21:24

Z tego co kojarzę to jest Climatronic w B3, manualna klimę nie łatwo spotkać w B3 a ten Climatronic to jest rarytas.

Awatar użytkownika
Goraht
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2007, 21:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Goraht » 26 wrz 2011, 21:34

siwy23j pisze:Z tego co kojarzę to jest Climatronic w B3, manualna klimę nie łatwo spotkać w B3 a ten Climatronic to jest rarytas.
Na pewno był montowany w B4 - tak w egzemplarzu, którego zakup rozważam, jak i 2 innych o których wspominali forumowicze w tym wątku.

Właściciel mówi, że tą klimatyzację założono w Hiszpanii, rok po tym jak samochód został zarejestrowany po raz pierwszy. Na zdjęciu widnieje logo firmy Autosystem, która to pewnie jest producentem klimy, jednak jedyne co udało mi się wyszukać o nich, to to że prawdopodobnie jest to włoska firma.

Awatar użytkownika
Jarewa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8390
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:24
Imię: Jarek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Jarewa » 26 wrz 2011, 21:58

O części to tylko u producenta. To nie jest seryjna klima tylko dodatek dodany przez drugą firmę. Wiec zapomnij że kupisz część taką samą. Ale jak to bywa można przypasować z innej firmy.

Bardziej mnie martwi co zrobili z tunelem skoro panel wyrzeźbili swój to i tunele pewnie przerabiali a nie kupowali oryginalne.

Awatar użytkownika
Rafik30023
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 92
Rejestracja: 12 paź 2009, 00:33
Lokalizacja: Warszawa / Siedlce
Kontakt:

Post autor: Rafik30023 » 09 paź 2011, 13:45

Jeszcze z miesiąc temu widziałem B4 z takim climatroniciem na szrocie w Siedlcach, stuknięta lekko była przodem ale jeszcze nie rozbierana, z przeznaczeniem na części oczywiście. Jak coś to mogę podać namiary na ten szrot :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga